Anasayfa
07 Kasım 2019 ( 11614 izlenme )
Reklamlar

2 Dakikada Sarı Dişleri Bu Yöntemle Beyazlatın ve Ağız kokusunu Yok Edin..

Diş Sarılığına ve Tartarlara Karşı!

Diş Sarılığını ve Tartarları Yok Etmek Bu Yöntem İle Çok Basit,Dişleri parlaklaştıran sarı diş plağı ve diş tartarını gideren kür:Yiyecekler dişlerinizde mineral biriktirir ve tartar oluşmasını sağlar, tartar tedavi edilmediği zaman diş eti rahatsızlıklarına ve diş çürümelerine sebep olur.Bir diş hekimine görünmek diş sorunları için her zaman en iyi yoldur, fakat evde de bu doğal yolu deneyebilirsiniz, hemde daha düşük maliyetli.

Bu yöntem için gereken malzemeler: Tuz Su Karbonat Diş fırçası Antiseptik ağız temizleme gargarası Kürdan (Plakları kaldırmak için kullanacağız)Dişleri beyazlatmak ve sarı tartarı yok etmek için iki aşamalı bir işlem yapmak gerekiyor.

Birinci aşama: Önce, bir tatlı kaşığı kabartma tozu ve çay kaşığının yarısı tuz ile bir karışım yapın. Yaptıktan sonra, fırçayı ılık suyla ıslatın ve karışıma batırın. Ardından, dişlerinizi iyice fırçalayın ve tükürün. Yaklaşık beş dakika kadar bu işleme devam edin…

İkinci aşama: Ağzınızı yıkamak için antiseptik bir ağız gargarası uygulayın ve bu işlemi her iki günde bir tekrarlayın. Bu iki yöntemi de yaptıktan sonra Son bir adım daha var

.Çilek ve Domates Belkide bu size inanılmaz geliyor, fakat domatesler ve çilekler ağız sağlığı için harika bir çözümdür çünkü C vitamini açısından zengindirler.Yapmanız gereken tek şey, bu meyveleri direkt dişlerinize uygulayıp 5 dakika kadar bekletmektir.

 Bu şekilde, tartar yumuşatılır. Bu işlemden sonra ağzınızı ılık su ile karışık porsiyon soda ile durulayın.

Lütfen ihtiyacı olan biri olabilir o yüzden bir kez paylaşalım.Ayrıca unutmayın ki okursanız sadece siz faydalanırsınız fakat paylaşırsanız herkes faydalanır.Okuduğunuz ve faydalandığınız bütün bilgileri sevdiklerinizle paylaşın.Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik, ders veren hikayeler ana sayfanıza düşsün istiyorsanız, sayfamızı takip etmeyin unutmayın Okuduğunuz için Teşekkür ederiz.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

2650 L-iralık S*ağlık Kurumu F-aturası 158 L-iraya İndi -Gastrit ve Mide Sorunlarından Sonsuza Kadar Kurtulun- BAKAN AZ ÖNCE AÇIKLADI Korkmaya Gerek Yok: Arı Sokmasına Ne İyi Gelir?