Anasayfa
25 Mart 2020 ( 8439 izlenme )
Reklamlar

AÇIKLAMA GELDİ

Cumhuriyet Halk Partisi 24. Dönem Milletvekili Ramis Topal’ın, 33 yaşında ki hemşire yeğeni Dilek Tahtalı’nın Kovid-19 nedeniyle hayatını kaybettiği bildirildi. Herkesin aklına ise kronik rahatsızlığı var mıydı sorusu geldi.. Açıklama geldi..

Fotoğraf açıklaması yok.


24. Dönem CHP Milletvekili Ramis Topal’ın İstanbul’da yaşayan 33 yaşındaki yeğeni Dilek Tahtalı koronavirüsten hayatını kaybetti.Koronavirüs salgını Türkiye’de giderek yayılırken hastalık can almaya da devam ediyor. Bugüne kadar ülkemizde 1872 kişide görülen hastalık 44 kişinin de ölümüne neden oldu. Son olarak 24. Dönem CHP Amasya Milletvekili Ramis Topal’ın yeğeni Dilek Tahtalı koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. “KANSER TEDAVİSİ GÖRÜYORDU”Haberler.com’dan Bahadır Çolak’a konuşan Ramis Topal, 33 yaşında olan yeğeninin küçük yaşlardan itibaren kanser tedavisi gördüğünü söyledi. Hastalık belirtilerinin ilk olarak 10 Mart akşamı grip olarak kendini belli ettiğini ifade eden CHP’li vekil, yeğeni Tahtalı’nın ilk olarak Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ne gittiğini oradan Samatya’daki İstanbul Eğtim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildiğini söyledi.Ramis Topal, kendi çabalarıyla yeğenini Türkiye Hastanesi’ne sevk ettiklerini geçtiğimiz pazartesi günü ise Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi’ne sevki yapıldığını ve bu hastanede hayatını kaybettiğini ifade etti.ÖLÜM RAPORUNDA “BULAŞICI HASTALIK” YAZIYORÖte yandan Gerçek Gündem’in yayınladığı ölüm raporunda ise Dilek Tahtalı’nın hayatını kaybetme nedeni olarak “bulaşıcı hastalık” yazdığı tanı olarak da “COVID-16 AKUT SOLUNUM YETMEZLİĞİ” yazdığı görüldü.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Böylesi Görülmedi -İşte Tiroid Hastası Olduğunuzun 6 Gizli İşareti,Bende Yoktur Demeyin Mutlaka Kontrol Edin- YASAKLAR PEŞ PEŞE GELDİ Öksürüğü Giderir, Şişkinliği Önler, Tam Bir Şifa Kaynağı