Anasayfa
10 Aralık 2023 ( 5 izlenme )
Reklamlar

Amerika'da yaşayan Meltem Cumbul, Mahsun Kırmızıgül'ün dizisi için geri dönüyor

Uzun bir süredir Amerika'da yaşayan Meltem Cumbul, Mahsun Kırmızıgül'ün yeni dizisi "Güzel Atlar Diyarı" için ülkeye dönüyor. Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan dizinin çekimleri, İstanbul, Diyarbakır, Karadeniz ve Kapadokya gibi dört farklı şehirde gerçekleştirilecek.

Mahsun Kırmızıgül'ün uzun bir aradan sonra ekrana döneceği iddialı dizisi için ilk anlaşılan oyuncu Halil Ergün olmuştu. Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Amerika'da yaşayan Meltem Cumbul da bu projeye dahil oldu. Kırmızıgül'le anlaşan Cumbul, İstanbul'a gelerek dizinin çekimleri için hazırlıklara başladı.

Mahsun Kırmızıgül'ün ortak olduğu Boyut Film'in, deneyimli yapımcı Fatih Aksoy ile birlikte çekeceği dizinin ilk bölümlerinin yönetmenliğini Mahsun Kırmızıgül üstlenecek. Kanal D'de izleyicilerle buluşacak olan dizide, Feraye Şahin'in kaleme aldığı masalsı bir aşk hikayesi anlatılacak. Dizinin çekimleri, İstanbul, Diyarbakır, Karadeniz ve Kapadokya gibi Türkiye'nin farklı ve özel mekanlarında gerçekleştirilecek.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Türkiye neden kömürden vazgeçmiyor? Yenilenebilir enerji potansiyeli yeterli mi? Neslihan Atagül fotoğrafını paylaştı, eşi Kadir Doğulu yorumladı: Bu nedir, ayıp! Aslı Enver Tatil Pozlarındaki Murat Boz Yorumları karşısında şok oldu! Meclis çalışmalarına verilen ara 28 Şubat'a kadar uzatıldı.