Anasayfa
07 Mart 2020 ( 59583 izlenme )
Reklamlar

Annesinin foyası ortaya çıktı.Atakan'dan Para Kazanmak iç'in oğluna ba'kın ne yap'tırmış.. !

Para kazanması için mi yaptı.Türkiye gündemini değiştirmek için 5 ayda 250 kitap okuduğunu iddia ederek gündeme getirilen ve bir proje çalışması olduğu konuşulan Atakan’ın meğersem para kazanmak için annesi tarafından youtuber yaptırılmaya çalışılmış oda gereksiz oyunlar oynayarak insanları meşgul etmeye çalışmışlar okuduğunu Atakan Kayalar ile dikkat çeken bilgilere ulaştı Atakan Kayalar, bir kitapçıda çekilen videoda yaptığı konuşmalar ile Türkiye’nin gündemine oturdu..


Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, şunu diyen bir yazı 'PARA KAZANMAK İÇİN Mİ YAPTILAR!'

MEĞERSE AMACI İNTERNETTEN PARA KAZANMAKMIŞ Peki, Filozof Atakan olarak anılmaya başlanan çocuk bir annenin planladığı YouTuber çalışmasının bir parçası olabilir mi bu iddialara ilişkin önemli bilgilere ulaşıldı 2017 yılında YouTube kanalına ailesi tarafından yüklenen videoda Atakan çok farklı bir profil çiziyor.

Videodaki konuşmalarında Atakan’ın bir YouTuber yapılmaya çalışıldığı açıkça belli oluyor. Son 2 gündür yayınlanan videolarda naif bir görüntü veren Atakan’ın annesi, Kasım 2017’de YouTube’a yüklenen videola platformun reklam filtresine takılacağını bile hesap ediyor Atakan Kayalar’ın 2 yıl öncesine ait bir başka videosu. Bugün bir Filozof olarak pazarlanmaya çalışıldığı iddia edilen Atakan ile neredeyse alakası yok

İ’STİSMAR MI EDİLİYOR “Filozof” diye parlatılan Atakan’ın anne ve babası ciddi anlamda soruşturulmalı. Çocuğun 2 yıl içinde başka bir çocuğa dönüşmesi ve ailenin bir Youtuber yaratma gayreti, ister istezmez Atakan’ın istismar edildiğini düşündürüyor.

PROGRAMLANMIŞ BİR ÇOCUK GİBİ DUYUYOR! Atakan Kayalar’ı araştırmaya başladıkça konu ilgimi çekmeye başladı. Filozof diye pazarlanan çocuk eski videolarını izlediğimde bir robot gibi programlanmış duruyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kemikleri ve Ek-lemleri Gü-çlendirmenin Yolları EHLİYET VE KİMLİKLERİNİ DEĞİŞTİRMEYENLER AMAN DİKKAT İÇİŞLERİ BAKANI SOYLU A-MELİYAT OLDU TİROİD BİTİREN DOĞAL ÇÖZÜM