Anasayfa
25 Mart 2020 ( 16147 izlenme )
Reklamlar

ASGARİ ÜCRETLİYE BÜYÜK DESTEK GELDİ

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, “TBMM Genel Kurulu’nda kabul edilen düzenlemeyle, 7 milyar liraya yakın asgari ücret desteği vereceğiz. İşçilerimize, işverenlerimize ve ailelerine hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Selçuk, Twitter hesabından 196 sıra sayılı Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifine ilişkin değerlendirmede bulunurken, “TBMM Genel Kurulu’nda kabul edilen düzenlemeyle 7 milyar liraya yakın asgari ücret desteği vereceğiz. İşçilerimize, işverenlerimize ve ailelerine hayırlı olmasını diliyorum.” ifadesini kullandı.

Fotoğraf açıklaması yok.


Gazilerin beklediği teknik düzenlemenin de kanunlaştığına işaret eden Selçuk, şu bilgileri verdi:

“Gazilerimizin beklediği, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ifade ettiği teknik düzenleme TBMM Genel Kurulu’nda yapılan oylama neticesi kanunlaştı. Kahraman gazilerimize, ailelerimize ve milletimize hayırlı olsun. Biz birlikte Türkiye’yiz.”

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bağırsak Parazitl-erini Yok Eden Doğa-l Kür Tarifi. M-eyve ve S-ebzelerin Üzerindeki Zirai İl-açlar Tek Bir Malz-emeyle Nasıl Tem-izlenir? Gözleri yaşartan kavuşma! 3 gün sonra toprağın altından çıktı, yaşlı adam gözyaşlarına boğuldu Romatizmaya sebep olan iltihabı kurutuyor