Anasayfa
31 Mart 2020 ( 36453 izlenme )
Reklamlar

BA'KIN NEREYE BAĞIŞLADI.. ÜSTELİK ÖYLE BİR SÖZ ETTİ Kİ..

Cumhurbaşkanı Erdoğan dün “BİZ BİZE YETERİZ TÜRKİYEM” adlı yardım kampanyası başlatmış, kendisi de 7 maaşını bağışlamıştı. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener de bugün yardım için 6 maaşını bağışlayacağını açıkladı fakat başka kampanyaya.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi

Koronavirüsün açtığı yaraları kapamak adına yardım kampanyalarına hız verilirken gerek siyasiler gerekse iş adamları ve ünlüler siyasi görüşlerine uygun yerlere yardım yapmaya başladılar. Bunlardan biri de İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’di. Akşener’in tercihi farklı yer oldu.

Koronaya siyaset karıştı. Önceki gece Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “bizbizeyeteriz Türkiyem” yardım kampanyasına muhalefetin büyükşehir belediyeleri de katıldı. İçişleri Bakanlığı’nca Gece yarısı yayınlanan genelge ile bankalardaki yardım hesapları mevzuata aykırı diye bloke edildi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in tercihi kendisinin de içinde bulunduğu Millet İttifaklı belediyeler oldu. Milletvekili maaşı almayan; ancak emekli milletvekili maaşı alan Akşener üç aylık maaşını Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin açtığı hesaba, üç aylık maaşını da İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin açtığı hesaba yatırma talimatı verdi.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi

Bir televizyon kanalına verdiği demeçte Akşener şunları söyledi: “Ben Millet İttifakı’nın belediye başkanlarını takip ediyorum. Sayın Mansur Yavaş ve Sayın İmamoğlu kampanyalar başlattılar. İktidar tarafından destek verilmesi gerekiyordu. Ben de üç emekli maaşımı Ankara’ya, üç emekli maaşımı İstanbul’a bağışladım. Dekontu elimde. Bütün arkadaşlarımızı da bu konuda imkanları ölçüsünde yardım etmeye çağırıyorum.”

Bakan Fahrettin Koca Az Önce Resmen Açıkladı. "Bayramda Sokağa Çıkma Yasağı25152 izlenme VATANDAŞIN CEBİNİ RAHATLATACAK14454 izlenme

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

11 YILLIK EVLİLİK TEK CELSEDE BİTTİ Ağrı Kesicileri Kullanmayın – İşte Siyatik Hastalarının Uygulayabileceği 8 Doğal Ağrı Giderici Yöntem A/CI HABER GELDİ ! O DOKTOR Altız Bebekleri Oldu! 30 Yıl Sonra Kardeşler