Anasayfa
11 Mart 2019 ( 6018 izlenme )
Reklamlar

-Banyonuzdaki Küflenmeden Çabucak Kurtu-lun-

Küvette küf oluşması gerçekten hiç hoş değil ve aslında kendiniz ve aileniz için sağlık açısından tehlike oluşturabilir, bu yüzden mümkün olan en kısa sürede bu küflerden kurtulmak önemlidir. 

Küf giderme için çok az ürün vardır. Neyse ki en inatçı küf lekelerini bile çıkarmanın kolay bir yöntemi var. Çamaşır suyu yaygın bir alternatiftir, ancak çeşitli tahrişler riski taşıdığından ve cilde zarar verebileceğinden kullanımı çok rahatsız edici olabilir.

Aynı şekilde çalışan dahice alternatif mi? Sirke. Bu yöntemi daha önce hiç duymamıştık, bu yüzden onu paylaşmanın harika olacağını düşündük. Özellikle banyolardaki lekelerden kurtulmanın hızlı, kolay ve ucuz bir yolunu arayan gençler için. Umarım bu numara çok kişiye ulaşır ve oradaki insanlara yardım edebilir!
Süper basit! Tüm ihtiyacın olan ise:
Pamuk (ideal  büyüklükte)
Beyaz sirke (% 12)
Banyo veya duşunuzdaki küf…
Küvetinizdeki küf, kesinlikle güzel bir manzara değil.
Çözüm?
Pamuk toplarınızı sirke içine koyun ve sıvıyı birkaç dakika emmelerini sağlayın.

Pamuk topları küvetin kenarı boyunca veya kalıbın olduğu her yere şekillendirin ve yerleştirin (eldiven kullanın).

Ve bir gece bekleyin ve mucizenin çalışmasına izin verin…
Küfün kolayca ovalandığını göreceksiniz ve kalan lekeleri eski bir diş fırçasıyla sıyrılabilirsiniz.


Bu yöntemin süper ve akıllıca olduğunu düşünüyorsanız paylaşın ve başkalarının da toksin içermeyen bir alternatifi olduğunu bilmelerini sağlayın.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

HERKESİN ölümü farklı farklı olur. Kimisi hiçbir şey hissetmez. Öleceğini anlamaz. Kemik iliği tedavisinde çığır açan Türk doktor bulduğu tedavi yöntemi ile b'akın kaç k'orona hastasını iyleştirdi Z-erdeçal ve Balın Doktorları Şaş-ırtan Tarifi Rutubet Kokusunu Anında Yok Eden İlginç Yöntem