Anasayfa
31 Mart 2019 ( 804 izlenme )
Reklamlar

-Baş Boyun ve Eklem Ağrılarına Doğal Çözüm-

Boyun baş eklem sızıları için natürel reçete

Size uzun senelerden beri kullanılan ve son derece tesirli ve hiç bir yan tesiri olmayan natürel bir rehabilitasyon usulünden bahsetmek istiyorum.

Bu tanım ile kan dolaşımınız çoğalacak, adale ve kemik dokusunun yenilenmesini sağlayan bu tanım ile baş sızınızdan tutun boyun omuz tutulmalarına adale -eklem sızılarına kadar şikayetleriniz ortadan kalkacak.

Bu tanım 20 sene evvel Almanyada bir hekim tarafından yapılmış ve felç geçirmiş bir hasta üzerinde sınanmış netice ise felç geçirdiği için kasılan açılmayan parmaklar açılmış…

Söylediğim gibi bu tarif bedeninizdeki kan akışını yeniliyor rehabilitasyonu uyguladıkça farkı göreceksiniz gelelim bu tanım için gerekli olan malzemeler:

Saf sızma zeytinyağı ve kaya tuzu evet yanlış duymadınız yalnızca bu kadar.

Hazırlanışı:

20 kaşık saf sızma zeytinyağına 10 kaşık turşu tuzu ilave edin ve cam bir kavanoza koyun ve her gün belirli aralıklara kavanozu çalkalayın tuz erimeye başlayınca karışımımız hazır demektir bunun içinde 5-10 gün yeterli oluyor.
Daha sonra sızılı bölgelerinizi bu yağ ile ovun masajınız bitince ıslak bir havlu ile fazla yağları silin tuzdan dolayı cildiniz belki tahriş olabilir azıcık bebek pudrası ile bu meseleyi çözebilirsiniz.

Bu tedaviyi en az 10 gün uygulayın bedeniniz detoks uygulamış gibi iyileşme döngüsüne girecek

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

KAPI ÇALAR GEÇMİŞOLSUN AİLESİNE KINA BIRAKIP YA-ŞAMINA S-ON VERDİ Ağrı Kesicileri Kullanmayın – İşte Siyatik Hastalarının Uygulayabileceği 8 Doğal Ağrı Giderici Yöntem