Anasayfa
23 Kasım 2023 ( 2 izlenme )
Reklamlar

Başkan Dinçer: “Bu şehir için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz”

Başkan Dinçer: “Bu şehir için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz”

Ulaşım kolaylıklarını daha da artırmak ve gelecekte ihtiyaç duyulabilecek ulaşım altyapısını öngörmek için çaba gösteren Aksaray Belediyesi, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Aksaray Belediyesi ekipleri, 150 çalışanı ve 20 iş makinesiyle Alpaslan Türkeş Bulvarı'nda yol genişletme ve refüj yenileme çalışmalarını gece gündüz tüm hızıyla sürdürüyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Evren Dinçer, yol genişletme ve orta hat düzenlemelerini değerlendirdi. 

Kentte ulaşım rahatlığını en üst düzeye çıkarmak için çaba gösterdiklerini belirten Başkan Dinçer, "Ulaşımı kolaylaştırma çalışmalarımız kapsamında yüzlerce aracın geçtiği Alparslan Türkeş Bulvarı'nda yol genişletme ve çevre düzenleme çalışmalarını tamamlama aşamasındayız. Şu anda sıcak asfalt döşüyoruz.
Arkadaşlarımız, trafik yoğunluğu açısından ilimizin en önemli güzergahlarından biri olan Alparslan Türkeş Bulvarı'nda araç trafik yoğunluğunun en aza indirildiği gece saatlerinde de güvenlik tedbirleri çerçevesinde çalışmalarını sürdürecek ve kısa sürede hizmete açılacak" dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yoğun sis nedeniyle 10 araç zincirleme kazaya karıştı. Türkiye'nin 2024-2026 dönemine ilişkin Orta Vadeli Program (OVP) resmi olarak açıklandı. Sapık milyarder Jeffrey Epstein'in özel pilotu Nadia Marcinko ortadan kayboldu Bingöl'de heyelan nedeniyle yol trafiğe kapandı