Anasayfa
24 Nisan 2024 ( 9 izlenme )
Reklamlar

Belediye şoförü maaşına gelen zammı duyunca otobüsü durdurup halay çekti

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'nin çalışanlarına yaptığı yüzde 107'lik zam haberi, bir halk otobüsü şoförünün sevinciyle taçlandı. Otobüsü kullanırken aldığı maaş zammını öğrenen şoför, aracı durdurarak halay çekip göbek attı.

Belediyenin maaşlara yapılan bu zam kararını öğrenen halk otobüsü şoförü, sevincini arkadaşlarıyla birlikte aracı durdurarak halay çekip göbek atarak gösterdi. O anlar cep telefonu kamerasıyla kaydedilirken, şoför duygularını "Zamdan dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımızdan Allah razı olsun. İnşallah bir daha başkanlığı kazanır." şeklinde dile getirdi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'nin bu zam haberi, sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı. Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, bu maaş artışını sosyal medya hesabından duyurdu. En düşük maaşın 34 bin liraya yükseldiği bu zam haberinin ardından, memnuniyetle karşılandığı belirtiliyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İngiltere Son 40 Yılın En Yüksek Yüzde 9 Oranı ile Enflasyonunu Yaşadı Araç sahiplerini ilgilendiren Yargıtay kararı Enerji İçecekleriyle İlgili Endişe Yaratan Araştırma Çinli araştırmacılar zihin okuyabilen yapay zeka geliştirdi