Anasayfa
17 Ekim 2020 ( 78 izlenme )
Reklamlar

Bilim Kurulu Üyesinden Çok Önemli Açıklama: Sakın Bunu Yapmayın!


Bilim Kurulu Üyesinden Çok Önemli Açıklama: 
Sakın Bunu Yapmayın!
Sağlık Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü, açıkladı.

Corona virüsü hasta sayısında 1.700'lü rakamlar görülürken Sağlık Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü'den vatandaşlara son derece önemli uyarı geldi. Özlü, vatandaşların bu dönemde bazı alışkanlıklar ve adetlerinden mutlaka uzak durmaları gerektiğine işaret ederek "bunların asla yapılmaması gerekiyor" dedi.
Açıklamalarında "akraba ziyaretleri, salon toplantıları, evlerde komşuların ağırlanması, akrabalarla ortak noktada buluşma gibi eylemlerden mutlaka uzak durulması ve temasın herkes için azaltılması gerekli" diyen Özlü, "bunlar olmazsa corona virüsü kontrol altında tutulamaz" diye ekledi.

Twitter hesabından açıklama yapan Özlü'nün paylaşımına bazı vatandaşlar "vaka sayılarını neden açıklamıyorsunuz?" diyerek tepki gösterirken, Bilim Kurulu üyelerinin vaka sayıları ile ilgili açıklama yapmamalarının "güven kaybına yol açtığı" eleştirileri yapılmaya başlandı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

O İSİM AÇIKLADI Beyazıt Öztürk’den Kötü Haber İşte sokağa çıkma yasaklarının tamamen biteceği O tarih SEN YETERKİ DÜRÜST OL