Anasayfa
09 Aralık 2018 ( 6760 izlenme )
Reklamlar

Bir Limonu Ortadan Kesin Ve Yatak Odanıza Koyun Olacaklara Siz De Şaşıracaksınız..!

Limonun o kadar çok faydası var ki. Bilinen doğal bir ilaç aslında. Eğer ki hangi rahatsızlıklara iyi geldiğini bilseniz evinizde her zaman en az birkaç tane limon bulundururdunuz


Limonun bir çok faydalı besinle ve vitaminlerle dolu olduğunu biliyoruz. Taze aromasıyla ferahlatır ve sağlımıza iyi gelir. Antiseptik ve antibakteriyel özelliğe sahiptir. Limonun bildiğimiz ve bilmediğimiz özelliklerine bir göz atalım istedik.


İçlerinde sizi şaşırtanlar olabilir ? Limon aroması temiz ve ferahlatıcıdır. Sadece pozitiflik vermekle kalmaz kaygı ve depresyonla baş etmeye de yardımcı olur.

Bir çok restoranda limon ağacı bulunmasının sebebi müşterileri rahatlatmaktır.Evinizin sürekli güzel kokması için limon aroması sıkabilirsiniz.
Evinizin sürekli güzel kokması için limon aroması sıkabilirsiniz. Uzmanlar limonun kafa derisini derinlemesine temizlediğini söylüyor.

Bir limonu yarıya kesip cildinizde zarar gören bölgelere uygulayabilirsiniz. Limonu dirsek, diz ve nasır gibi vücudun inatçı bölgelerini temizlemek için kullanabilirsiniz.

Tırnakları beyazlatmak, temiz bir nefes ve ağrıyan ayakları iyileştirmek için kullanabilirsiniz. Bir çok hastalıktan mikrobundan kurtulabilirsiniz.

Artrit, hazımsızlık ve romatizma gibi bir çok hastalığın tedavisinde kullanabilirsiniz.Böbrek ve safra kesesi taşlarından kurtulmak için her gün limonata için.
Kolera ve sıtma gibi hastalıkları önler çünkü limon doğal bir kan temizleyicisi ve arıtıcısıdır.Her gün limon tüketmek yaşlanma belirtilerini azaltır.

Limonda A, C, E vitaminleri, bakır, krom, potasyum, demir ve magnezyum bulunur. Limon suyunu doğal oda kokusu olarak kullanarak evdeki her çeşit bakteriyi yok edebilirsiniz.

Bir kaç limonu kesip bir gece yatak odanızda bırakın. Limon aroması akciğer fonksiyonlarını geliştirerek solunum problemlerini önleyecektir.

Eğer astım, soğuk algınlığı veya alerji gibi sorunlarınız varsa limon aromasını koklayarak solunum yollarını ve boğazınızı doğal bir şekilde temizleyebilirsiniz

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ömür Boyu Dişçiye Gitmemek İçin Dişini Bu Yağla Fırçala -15 Günde 5 Kilo Zayıflatan Sodalı Limonlu Form Çayı!- 30 İlimizde Normalleşme Başlıcak Keçiboynuzunu Yoğur-tla Karıştırıp Yiyin-