Anasayfa
25 Mart 2020 ( 60342 izlenme )
Reklamlar

BU BELİRTİYİ GÖRENLER HASTANEYE KOŞUN

Fransa’dan önemli bir açıklama geldi. Fransa Sağlık Bakanlığı Genel Müdürü Jerome Solomon, Covid 19’un yeni bir belirtisini daha açıkladı.. Bu belirtisi olanlar dikkat etmeli dedi


Görüntünün olası içeriği: 1 kişi

Avrupa’da koronavirüsü hızla artıyor. Koronavirüs Avrupa’nın yakasına yapıştı. Başta İtalya, İspanya, Fransa ve İngiltere olmak üzere bütün kıtayı etkileyecek düzeyde. Vaka sayıları ile paralel vefat sayıları da artıyor. Herkesin merak ettiği ilk bulguların nasıl olduğu. American Journal of Gastroenterology dergisi Çin’deki verilere dayanarak bunu açıkladı: Vakaların %48,5’inin solunum yolundaki semptomlarla eş zamanlı yaşanan ishal, iştahsızlık ile bulantı gibi sindirim sistemi sorunlarının baş göstermesi. Bütün bilinenlerin aksine özellikle ishal olanların bazılarında ateş ve öksürüğe rastlanmadığı da bildirildi. Önemli bir bulgu daha: En hızlı iyileşenlerin solunum yolundan muzdarip olanlar. Fransa’dan önemli bir açıklama geldi. Fransa Sağlık Bakanlığı Genel Müdürü Jerome Solomon, Covid 19’un yeni bir belirtisi de burnunuz tıkanmadan koku alamama sorunu yaşamanız olabilir dedi. Covid 19’un yeni bir belirtisi olabilir, bu durumu taşıyan kişilerin hastanelere başvurmalarını istedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Atmacanın hırsızlığı hikayesi.. Kırışıklıkları Yok Eden Aspirin Yöntemi İns*anda Ödem ve Şişkinliğin Zerresini Bırakm*ayan 8 Yiye*cek Herkes hesabını kontrol etsin Ödemeler hesaplara yattı !