Anasayfa
23 Mayıs 2020 ( 33187 izlenme )
Reklamlar

Bu illerde yaşayanlar dikkat Artık zorunlu oldu 392 TL cezası var !

Salgında maske kullanımının önemi gün geçtikce daha da önem arz etmeye başladı. Kişilerin kendilerini korumak ve daha önemlisi eetrafındaki insanları korumak amacıyla maske takması hayati derecede önemli. Türkiye’de maske takma alışkanlığı gün geçtikçe daha da iyiye giderken bunun istisnaları da oluyor. Bu istisnaların da önüne geçebilmek adında 33 ilde sokağa maske takmadan çıkılması da yasaklandı.

“Kontrollü Sosyal Hayat” sürecinde pazar yerleri, marketler, AVM’ler, toplu ulaşım araçları, taksiler ile tekrar hizmet vermeye başlayan kuaförler ve berberlerde zorunlu olan maske kullanımı, bazı illerde hıfzıssıhha kurulları tarafından sokağa çıkıldığında da mecburi tutuluyor.


HANGİ İLLERDE MASKESİZ SOKAĞA ÇIKMAK YASAK? salgını nedeniyle Mardin, Malatya, Bursa, Kocaeli, Şanlıurfa, Adıyaman, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bartın, Denizli, Düzce, Kastamonu, Muğla, Uşak,Rize, Karabük, Kayseri, Sakarya, Siirt, Zonguldak, Tunceli, Kırıkkale, Kırklareli, Isparta, Burdur, Konya, Kahramanmaraş, Gaziantep, Gümüşhane, Bolu ve Amasya’da maskesiz sokağa çıkmak yasaklandı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Okuduysanız Paylaşalım bu Güzel Kıssayı Herkes Okusun Saçlarınızı Düzle-ştirici Kullanma-dan Bu Yöntemle Bak-ımlı Durmasını Sağla-yın MERAK EDİLEN BİLANÇO *İNSANI CENNET VE CEHENNEME GÖTÜREN NEDENLER*