Anasayfa
16 Mayıs 2022 ( 7 izlenme )
Reklamlar

Cem Yılmaz’ın Oğlu Kemal Yılmaz Erşan Kuneri Galasında Yeni İmajı İle Boy Gösterdi

Cem Yılmaz’ın Oğlu Kemal Yılmaz Erşan Kuneri  Galasında Yeni İmajı İle Boy Gösterdi

Netfilixte Cem Yılmaz’ın yeni projesi bugünlerde vizyona girdi. Erşan Kuneri adında ki dizinin kadrosu başarılı oyunculardan oluşuyor. Kadroda yer alan başrol oyuncuları; Cem Yılmaz, Ezgi Mola, Zafer Algöz, Çağlar Çorumlu, Uraz Kaygılaroğlu, Merve Dizdar, Nilperi Şahinkaya ve Bülent Şakrak yer almaktadır. Dizinin galası geçenlerde yapıldı. Dizi tüm bölümleri ile Netflixte izleyicileri ile buluştu. Gecenin ilgi çeken ismi Cem Yılmaz’ın oğlu Kemal Yılmaz oldu.

Cem Yılmaz’ın Oğlu Kemal Yılmaz Saçları İle İlgi Çekmeyi Başardı

Cem Yılmaz’ın yaklaşık iki sene evli kaldığı oyuncu Ahu Yağtu ile evliliğinden bir oğlu oldu adını Kemal koyan Cem Yılmaz’ın oğlu 9 yaşına girdi. Dizinin galasına gelerek babasına destek olan Kemal Yılmaz saçı ile ilgi çekti. Saçını uzatıp, bir kısmını sarıya boyayan oğlu, giydiği siyah takım elbisesi ve saç imajı ile ilgi çekerek galanın ilgi odağı oldu.

Cem Yılmaz & Ahu Yağtu Evlilikleri

Oyuncu çift Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu 2012 yılında dünya evine girmişti yaklaşık iki yıl evli kalan çift bir süre sonunda boşandılar. Çiftin bu evlilikten Kemal adında bir oğulları olmuştu. Çift ayrılsalar bile anne baba olarak bir aradalar ve oğulları ile birlikte sürekli sosyal medya üzerinden fotoğraflar paylaşmaya devam ediyorlar. Kemal Yılmaz’da babası gibi esprili ve buna ek olarak babasından daha yakışıklı olduğu konuşulanlar arasında yer almaktadır.  Cem Yılmaz’ın oğlu Kemal Yılmaz bir süre önce yaptığı danslar ile sosyal medyada ilgi çekmeyi başarmıştı. Son zamanlarda çift hakkında nafaka davası hakkında haberlerde gündemde yer almıştı. Amerikan dolarında ki kur yükselmesi ile Cem Yılmaz’ın oyuncu Ahu Yağtu’ya ödediği nafakanın da artmasından ötürü Cem Yılmaz 10 bin dolarlık nafakanın azaltılması için mahkemeye dilekçe davası sundu. Dilekçesinde belirttiği, Amerikan doları kurunda artış olması ve artışa bağlı olarak ödediği nafaka miktarının da artmasına neden olduğunu bundan dolayı nafakanın Türk Lira olarak güncellenmesini ve 40 bin Lira olarak ödeme yapılması talebinde bulunmuştu.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Evden Kaçan Köpeğin Nereye Gittiğini Görünce Gözyaşlarını Tutamadı Bella Hadid'den Marc Kalman'a aşk öpücüğü Elektrikli Ford E-Transit Custom tanıtıldı Türkücü mahmut tuncer