Cenazeye dokunan kadın fark etti..

15193 izlenme 08 Şubat 2022
Reklamlar
Ölü Sandıkları Adam Cenazesinde Dirildi! Lübnan’da bir cenaze töreninde cenazesi kaldırılan adam tabutun kalkıp hareket edince etraftaki kalabalık neye uğradığını şaşırdı. Lübnan’da ilginç bir olay yaşandı.

Bir cenaze töreninde cenazesi kaldırılan bir adam hareket etmeye başlayınca, etrafındaki kalabalık neye uğradığını şaşırdı. Adamın nefes aldığını fark eden kalabalık, tabuttaki adama kalp masajı yaptı. Hastaneye kaldırılan adamın tedavisi devam ediyor. Adamın diriliş anına ait görüntüler sosyal medyada gündem oldu.

TABUTTAKİ ADAM CANLANDI
El Hirmil şehrinde, cenazesi kaldırılan bir adam hareket edince, etrafındaki kalabalık şaşkına döndü. Sosyal medyada yayınlanan görüntüler gündem yarattı. Görüntülerde bir kadının ağlayarak “cansız bedene” dokunduğu görüldü. Adamın nefes aldığını ve kıpırdadığını fark eden kalabalık, tabuttaki adama kalp masajı yaptı. Hastaneye kaldırılan adamın hayatta olduğu teyit edildi. Talihli adam tedavi altına alındı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dikkat Çok Kuvvetli Duadır Okurken Dikkatli Okuyalım Survivor’un Yeni Bölümü ile İlgili Fragmanı Yayınlandı! Sema İkizi Elenince İntikam Almak İçin Yemin Etti: Adayı Onlara Dar Edicem Temel evlilik programında.. Avustralya Merkez Bankası 12 yıl sonra faiz artırmaya karar verdi