Anasayfa
19 Eylül 2020 ( 75 izlenme )
Reklamlar

ÇİN'DE YENİ SALGIN PANİĞİ

Koronavirüs sa-lgınında son günlerde yaşananlar ko-rku yaratmaya devam ediyor. Vaka sayısı 30 milyonu aşarken başta Avrupa ülkeleri olmak üzere ikinci dalga giderek yaklaşıyor. Covid-19’un başladığı ve dünyaya yayıldığı Çin’den ise herkesi ko-rkutan yeni bir sa-lgın haberi geldi.


 Dünya genelinde vaka sayısı 30 milyonu aştı. 314 bin vakayla günlük vaka rekoru kırıldı. Ö-lümler ise 1 milyona dayandı.

Vaka sayılarındaki artışa dikkat çeken uzmanlar, sa-lgında 2. dalganın kıyısında olduğumuzu belirterek tedbirlere harfiyen uyulması çağrısında bulunuyor. Korona sa-lgını tüm dünyayı esir almaya devam ediyor. Çin’de ilk kez tespit edildiği Aralık 2019’dan bu yana, Covid-19 virüsünün aşısı bulunabilmiş değil. Sa-lgının başında dünya genelinde ülkelerin aldığı tedbirlerin zamanla gevşetilmesiyle, 9 ay sonra durum daha da kötüleşmiş durumda.17 Eylül günü tespit edilen 314 bin vakayla günlük vaka rekoru kırılırken, dünya genelinde vaka sayısı da 30 milyon 391 bin oldu. Toplam can kaybı ise 951 binin üzerine çıkarak 1 milyona dayandı.

12 Ay Boyunca Her Sabah Z-erdeçal Suyu İçtiğinizde V-ücudunuzda Neler Oluyor937 izlenme Damarlardaki Pıhtılaşmayı Önlüyor, Karaciğer ve Beyni Koruyor15110 izlenme

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

BAKAN AÇIKLADI ! TÜRKİYE'DE OLMA İHTİMALİ YÜKSEK ! OKULLAR TATİL Mİ ? İŞTE O AÇIKLAMA Bu Yoğurtlu-Baharat Kürü ile 1 Günde Yarım-Kilo Verebilirsiniz! İş Başvurusu Yapacaklara Müjde! 900 TL Yardım Ödemesi.Başvuran Herkese ! deprem meydana geldi.