Anasayfa
30 Nisan 2020 ( 94042 izlenme )
Reklamlar

Çinde v'irüsü durduran doktor Türkleri Uyardı.Bunları yemeyin dediği yiyecekler b'akın ne çıktı

Bunları yemeyin

Vuhan’daki Malum Sal’ıgn (K) mücadelesinde en ön safta yer alan Beijing Çin Tıbbı Hastanesi Solunum Bölümü Başkanı ve hastanenin Akciğer Hastalıkları Araştırma Merkezi Başkanı Prof. Dr. Wang, Türk halkını uyararak, “Dana ve koyun eti ile zor sindirilen yağlı yemek yemeyin” dedi.
Çin Medya Grubu Türkiye muhabirlerinden Ma Yuyao, Milliyet Gazetesi adına

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, açık hava ve yakın çekimProf. Dr. Yuguang ile bir söyleşi yaptı. Malum Sal’ıgn (K) ı araştırmak üzere Çin Ulusal Geleneksel Çin Tıbbı İdaresi tarafından görevlendirilen özel ekibin üyesi olan Yuguang, aynı zamanda vir’üse karşı çok etkili bir gelenekselÇin tıbbı ilacı Jin Hua Qing Gan’ı geliştirenlerden biri. SARS ile mücadelenin kahramanlarından olan Wang, H1N1 ve kuş gribi gibi önemli salgınlarla mücadelenin ön cephelerinde yer aldı. Vuhan’da yaklaşık iki ay kalan ve çok sayıda hastayı tedavi eden Wang, edindiği tecrübeleri, yaşadıklarını ve Türkiye’ye mesajını paylaştı.

En önemlisi, etkili önlem. Bağışıklık sistemini güçlendirmek için dengeli beslenme, iyi dinlenme, iyi uyku ve paniğe kapılmamak önemli. Çin tıbbına göre Malum Sal’ıgn (K) özelliği “nemli patojen”, bu nedenle beslenme konusunda dana eti, koyun eti ve zor sindirilen yağlı yemekleri daha az yemelisiniz. Bu yemekler nemli patojene yol açıyor.Son olarak şu an salgınla mücadele eden tüm Türk meslektaşlarıma kendilerini korumaya özen göstermelerini önemle tavsiye ediyorum. Tedaviden sonra çoğu vakaların durumları iyi. Erken teşhis ve erken tedavi ölüm oranını düşük tutuyor. Çinli sağlık personeli ve tıp uzmanları her zaman sizinle; salgınla mücadele ve tedavi deneyimlerini paylaşmaya, Türk halkının en kısa zamanda salgını yenmesine yardımcı olmaya hazırız. Beraber başaracağız.

Esra Erol Çılgına Döndü!21203 izlenme TEPKİ ÇEKEN SÖZLER13178 izlenme

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İSTANBUL'DA B0MBALI SALDIRI HERKES İYİLEŞMESİNİ BEKLİYORDU Sosyal medyada hesabı olan birçok insanın CERRAHİ İŞLEME SON! SUYU 10 YAŞ GENÇLEŞTİRİR! YÜKSEK ŞEKERİ DÜŞÜRÜR, KİLO VERDİRİR!