Anasayfa
24 Ocak 2020 ( 7283 izlenme )
Reklamlar

Elazığ'daki deprem sonrası acı haberi Bakan Soylu duyurdu: Ölü ve yaralılar

Bölgeyle irtibat kurduk. Elazığ valimiz ile irtibatta bulunduk. Elazığ Sivrice merkezde 4 – 5 yıkık bina var. İki yaralama var. Elazığ merkezde 10 binada hasar olduğu ihbarı geldi. Malatya Doğanyol’da bir kişi hayatını kaybettiİçişleri Bakanı Süleyman Soylu yaptığı açıklamada, “Malatya Pötürge’de birkaç binanın yıkıldığı veya hasar aldığı konusunda bir bilgimiz var. Köylerde hasar olduğu konusunda da bilgi var. Doğanyol’da maalesef Allah rahmet eylesin bir can kaybımız var. Bir vatandaşımız vefat etti.”

Fotoğraf açıklaması yok.Elazığ’da meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremden sonra İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan ilk açıklama geldi. Soylu, “Dört kişi hayatını kaybetti. Elazığ Maden’de 4 – 5 katlı bina yıkıldı, içinde yaşayanlar vardı.” ifadelerini kullandı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Günde 2 Kez İçin Öksürüğünüzü Anında Kesilsin Bronşitiniz Yok Olup Gitsin BİR KALP CERRAHININ EV YAPIMI REÇETESİ YÜKSEK TANSİYON İÇİN >>> -Şeker Hastalığına Şifa Yaprak..- BUNU ÖĞRENDİKTEN SONRA BİR DAHA ASLA KLOZET KAPAĞINI KAPATMADAN SİFONU ÇEKMEYECEKSİNİZ