Anasayfa
12 Mayıs 2022 ( 2 izlenme )
Reklamlar

Eşinden boşanan eski sevgilisi İbrahim Çelikkolu hedef alan Tuğba Ekinci; adam olmadın gitti

Eşinden boşanan eski sevgilisi İbrahim Çelikkolu hedef alan Tuğba Ekinci; adam olmadın gitti

 

Tuğba Ekinci, eşinden boşanan eski sevgilisi İbrahim Çelikkol hakkında ‘Adam olmadın gitti’ açıklamalarında bulundu.

Tuğba Ekinci, 5 sene önce evlendiği bir çocuğunun annesi Mihre Mutlu ile boşanan eski sevgilisi  İbrahim Çelikkol hakkında ateş püskürdü. "Köfte, böyle temiz yüzlü kadın nikahtan çıkarılır mı? Adam olmadın gitti. Kız verilecek son insansın, şan babası" ifadelerine yer verdi.

Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamalar ve iddialı pozlarıyla gündemden düşmeyen şarkıcı Tuğba Ekinci, şimdi de eşinden boşanan eski sevgilisi İbrahim Çelikkol'u hedef aldı.

 

 

5 YILLIK EVLİLİK BİTTİ

39 yaşındaki ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol, 5 yıl önce mimar Mihre Mutlu ile nikah masasına oturmuştu. Ünlü çift, aralık 2019'da oğulları Ali'nin dünyaya gelmesiyle sevinç yaşamıştı. Evliliklerini magazinden uzak yaşayan çift, dün tek celsede boşandı.

TUĞBA EKİNCİ, OKLARI İBRAHİM ÇELİKKOL’A ÇEVİRDİ: ADAM OLAMADIN GİTTİ

Yıllar önce hayatını paylaştığı  İbrahim Çelikkol'un boşandığı haberini öğrenen Tuğba Ekinci yine  sessiz kalamadı. Sosyal medya hesabı üzerinden çiftin fotoğrafını paylaşan Ekinci, Çelikkol'u hedef alarak bu açıklamalarda bulundu: "Köfte böyle temiz yüzlü hanım kız nikahtan çıkartılır mı? İki yaşında bebeğin de var. Doymadın mı piyasadaki fırıldaklara adam olmadın gitti. Başında kim verdi bu güzelim kızı sana o daha da enteresan. Kız verilecek en son insan. Baba imajı çizebilmek için hareketler şan babası..."

Tuğba Ekinci Kimdir ?

Pendik Lisesi mezunu olan Tuğba ekincinin Annesi hemşire, babası İstanbul Teknik Üniversitesi mezunu inşaat mühendisidir. Fatih Özbilen'in eski eşi olan Tuğba Ekinci'nin önceki sevgilileri arasında 'Karadağlar'ın Gülali'si İbrahim Çelikkol ve Ümit Cem Şenolda bulunuyor. Dizi sektörüne girişi Osman Sınav'ın Ekinci'yi keşfetmesi sayesinde oldu. Bodrum'da 'Mavi Düşler' dizisini çekerken Ekinci'yi gören Osman Sınav teklifte bulundu. Bir dönem çarkıfelekte hosteslik yaptı.

 

Kral TV'de VJ olan Ekinci 1994 yılında Güzellik Yarışması'na katıldı, elemeleri geçti ve ilk 20 aday arasında yer alan Ekinci,Babasının rızası olmadığı için yarışmadan çekilmek zorunda kaldı. Erol Köse ile tanışması sayesinde şarkıcılık kariyeri başlamış oldu. Özcan Şenyaylar'dan özel şan dersleri alan Ekinci, Buzda Dans yarışmasının finalisti oldu.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Hz. ALİ RA. faydalı 20 öneri: UZMANLAR UYARDI: Ölümcül Hastalığın 3 Belirtisi Belli Oldu! Rızık Kapılarını Açan Dua – Bolluk, Bereket, Rızık ve Huzur Duası! Çaya Gelen Zam Sonrası Durumu Fırsat Bilen Market Zinciri Raflarda ki Çayı Toplar iken Yakalandı