Anasayfa
16 Ekim 2020 ( 2187 izlenme )
Reklamlar

EV ZİYARETLERİ VE MİSAFİRLİKLER YASAKLANDI

KÜTAHYA Emet’te koronavirüs va-ka sayısı artmaya devam ederken, İlçe Hıfzıssıhha Kurulu aldığı flaş kararı duyurdu. İlçede 15 gün boyunca ziyaretler ya-saklandı. KÜTAHYA’nın Emet ilçesinde koronavirüs va-kalarının artması nedeniyle İlçe Hıfzıssıhha Kurulu, ev ziyaretleri, misafirlik, günler, akraba ziyaretleri, mevlit, doğum günü partileri gibi insanların toplu olarak bir araya geldiği faaliyetlerin 15 günlüğüne ya-saklandığını açıkladı.

Emet Kaymakamı Hasan Çiçek başkanlığında toplanan İlçe Hıfzıssıhha Kurulu, koronavirüs va-kalarının artması nedeniyle ilçede yeni kararlar aldı.


Görüntünün olası içeriği: gökyüzü, ev ve açık hava
 Kaymakamlıktan yapılan açıklamada, toplantıda, vatandaşların toplu olarak bir araya geldiği etkinliklerin 15 günlüğüne ya-saklandığı belirtilerek şu ifadeler kullanıldı:“Koronavirüs salgınının yayılmasını ve vatandaşlarımızın hayatlarının tehdit edilmesini engellemek için, ilçemizde ev ziyaretleri, misafirlik, günler, gezekler (sazlı-sözlü toplanma), akraba ziyaretleri, mevlit, doğum günü partileri gibi insanların toplu olarak bir araya gelmelerini sağlayan faaliyetlerin 14 Ekim 2020 tarihinden itibaren 15 gün süre ile sınırlandırılmasına, nikah merasimlerinin daha önce belirlenmiş olan kurallar çerçevesinde yapılmasına karar verilmiştir.”

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kulağınıza 2 Damla Dökün İşitme Kaybına Elveda Deyin Ünlü Sanatçının Oğlu EVİNDE ÖLÜ BULUNDU! Milyonlarca Memur ve Emekliye Ocak Ayında Yapılacak ZAM Belli Oldu Milyonları İlgilendiren Haber