Anasayfa
09 Aralık 2023 ( 5 izlenme )
Reklamlar

Futbol dünyasında milyarlık vurgun yapan Seçil Erzan'ın yeni görüntüleri ortaya çıktı!

İstanbul'da bir banka şube müdürünün, "yüksek karlı gizli fon" vaadiyle milyarlık vurgun yaptığı iddialarına dair yeni detaylar ortaya çıktı. Banka şube müdürü Seçil Erzan ve suç ortağı Nazlı Can'ın, futbol dünyasından ünlü isimler ve iş insanlarını dolandırdığı öne sürülen olaya dair yeni görüntüler basına yansıdı.

Erzan'ın, kuyumcu iş insanı Ömer Kahraman ile yaptığı görüntülü konuşma ve dolandırıcılıkta kullanılan paralarla poz veren Nazlı Can'ın fotoğrafları dosyaya eklenmiş durumda. Ömer Kahraman'ın ifadesine göre, Seçil Erzan kendisini telefonla arayarak yüksek getirili bir fon hakkında bilgilendirmiş ve bu fonun içinde bazı ünlü futbolcuların da bulunduğunu iddia etmiş. Erzan'ın, bu fonun sınırlı bir gruba ait olduğunu ve boşluklar olduğunda değerli müşterileri dahil ettiğini söylediği belirtiliyor.

Seçil Erzan, Ömer Kahraman'ı ikna etmek için görüntülü görüşmeler düzenlemiş, bu görüşmelerin birinde Ömer Kahraman'la olan konuşmaların ekran kaydı alınmış. Öte yandan, iş insanı Kahraman'ın Nazlı Can'a teslim ettiği paralarla poz verdiği fotoğraflar da dosyaya eklenmiş. Kahraman'ın ifadesine göre, Erzan'ın gönderdiği kişi olan Nazlı Can, elden teslim alınan paraların fotoğraflarını çekerek Seçil Erzan'a göndermiş.

Bu gelişmeler, futbol dünyası ve iş dünyasından önemli isimlerin karıştığı iddia edilen dolandırıcılık skandalına dair soruşturmanın derinleştiğini gösteriyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Baklavada fıstık problemi Hava kirliliği ömrü "2 yıldan fazla" kısaltabilir. 12 yaşındaki fenomeni sahneye çıkaran Sefo ve Ufuk Beydemir birbirine girdi. Yeni yasa teklifine göre banka ve finans kuruluşlarında enflasyon muhasebesi iki yıl süreyle uygulanmayacak.