Anasayfa
2019-05-29 03:29:37 ( 2797 izlenme )
Reklamlar

Gizli Zayıflama İksiri: Sadece 2 Gün içinde 5 kg kaybedersiniz!

Hepimizin maydanozu sevmesi için birçok nedeni var. Maydanoz, bu sağlıklı bitki tüm dünyada yaygın olarak kullanılmaktadır. 

Güçlü bir diüretik olan maydanozun üriner ve böbrek hastalıklarından korunma ve iyileşme konusunda güçlü bir tedavi olarak kullanıldığı zaten bilinmektedir. Hem yaprakları hem de maydanoz kökünü kullanmak çok güzel.

Malzemeler
1 avuç kıyılmış maydanoz
1 litre su

Hazırlanışı
Kıyılmış maydanoz ve 1 litre kaynar su ilave edin. 10 dakika içinde kalmasını sağlayın ve sonra maydanoz ile içebilirsiniz. Bu inanılmaz çay, her türlü üriner sistem sorunlarına karşı da etkilidir. Zararlı toksinleri ve vücuttan biriken sıvıları ortadan kaldırdıktan sonra şaşırtıcı olmasını bekleyin. Ayrıca maydanoz çayı zararlı bakterilere karşı savaşır.

Not: Her gün 2-3 bardak maydanoz çayı içilebilir, ancak günde 1 litreden fazla içmemelisiniz.

Böbrek sorunları ile büyük bir çay bardağı kullanmak da iyidir. Bu çayın vücudun biriken sıvılarını ortadan kaldırır. Maydanozu çayını denediyseniz lütfen yoruma yazın ve herkesle bu haberi paylaşın.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Haşlanmış limon diyeti ile 1 ayda 20 kilo verin! Acı biberin bu etkisini duyunca daha sık yiyebilirsiniz: İŞTE O ETKİSİ -Kansızlık ve Demir Eksikliğine Karşı Vazgeçilmez Karışım- RECEP AYINDA OKUNANUP DERTLİ KARDEŞLERİMİZİM DERLERİNE DERMAN OLACAK DUA.