Anasayfa
12 Aralık 2018 ( 4402 izlenme )
Reklamlar

Gözlerinizde %97 Oranında İyileşme Sağlayan Mükemmel Baharat

Gözlerinizde %97 Oranında İyileşme Sağlayan Mükemmel Baharat
Bu otla göz hastalıklarınızı tedavi edin..

.SAFRAN OTU ile GÖZ HASTALIKLARINI TEDAVİ EDİN Bu Baharat Gözlerinizde %97 Oranında İyileşme Sağlıyor

İtalyan uzmanların söylediğine göre, yaşla bağlantılı ortaya çıkabilen sarı nokta hastalığını ortadan kaldıracak ve yaşınız kaç olursa olsun görüşünüzü %97 oranında iyileştirecek basit bir baharat var!

SAFRAN SARI NOKTA GÖZ HASTALIĞINA İYİ GELİYOR

Sarı nokta hastalığı, insanlarda körlüğün ana sebebi olarak gösterilebilir. Sarı noktamız, görme alanından sorumlu olup gözümüzün merkezinde bulunur.

Bizler yaşlandıkça, sarı noktamız fonksiyonlarını yitirmeye başlar. Bu da görmede kayıplara neden olur. Bu hastalık, buğulu görmeye kadar yavaşça ilerler ve en son noktası olan körlüğe kadar gidebilir.

Dünya genelinde milyonlarca insan bu hastalıktan muzdariptir. Burada genetik faktörler de bazen etkili olsa da bu süreç sigara kullanımına bağlı olarak hızlanabilir. Neyse ki, sarı nokta hastalığından bizi koruyacak ve görme bozukluklarını tedavi edecek bir baharatımız var:  Safran!

GÖRME YETİSİNİN ARTIRILMASINDA SAFRAN KULLANIMININ FAYDASI

Bir Hint baharatı olan safranın görme kabiliyetine ciddi faydası var. İtalyanların araştırmaları sonucunda, her gün 20mg safran baharatı alan insanların 3 ayda daha iyi sonuçlara geldiği saptandı.

Safran otu, vücuttaki oksijen dolaşımını kuvvetlendirirken, hücre ölümünü de engeller. Ki bu da görmenizle doğrudan bağlantılı olan sinir sisteminizin daha sağlıklı olmasına neden olur.

Safran içerdiği güzel kokulu yağımsı madde ile hücrelerinizin yaşlanmasını yavaşlatacak ve böylece gözlerinize ışık getirip, gözlerinizdeki damarların çalışmasını iyileştirecektir.

Sarı nokta hastalığının ilerleyişini her gün safran çayı içerek veya safranı baharat olarak kullanırsanız durdurabilirsiniz.

Anti kanserojen maddeler sayesinde bağışıklık ve sinir sistemini güçlendirir. 

Karaciğeri temizlediği gibi kandaki zararlı hücreleri de temizleyerek damar tıkanıklığı riskini azaltır.

Safran çiçeği kalp kaslarını kuvvetlendirerek kalp hastalıklarına yakalanma oranını düşürür.

Safranın içerdiği bileşenler bünyede depresyona neden olan asit dengesinin bozulmasına engel olmaktadır. Bu özelliğinden dolayı ruh sağlığı alanında yaygın olarak safran kullanılır. Etkili antioksidan özelliğinden dolayı safran, sindirim sistemi için faydalıdır. 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SAĞLIKLI YAŞAMAK İSTEYENLER İÇİN KIRMIZI PANCAR TURŞUSU Doktorlar bunu size asla söylemez. Tiroidinizi iyileştirin 10 larca soruna şifa Çok Etkili Bir Dua İsm-i RAHMAN Duası.. Kızının Eg-za-ma-sına Çare Bulamadı, Anne Çareyi Ma-rket Rafında Şans Es-eri Buldu