Anasayfa
29 Nisan 2019 ( 2157 izlenme )
Reklamlar

Gözlüklerinizin Çizilme Sorununu Ortadan Kaldırıyoruz

Gözlüklerinizin Çizilme Sorununu Ortadan Kaldırıyoruz

Doğru gözlüğü bulmak için çektiğimiz çileyi bizden iyi kimse bilemez. Hem gözlerimizi güneşten koruyacak, hem uzağı veya yakını, bazen ikisini birden görmemizi sağlayacak, baş ağrısına sebep olmayacak ve daha bir sürü kriter.

En uygun gözlüğü bulduğumuzda iş bitti sanıyoruz ancak hepimiz biliyoruz ki gözlüğü çizilmelerden korumak da başlı başına bir uğraş.

Ne yaparsak yapalım zamanla gözlüklerimizin camları çizilir ve çerçeveler aşınır. Birazdan size vereceğimiz malzemeler ile gözlüklerinizi temizlerseniz, daha uzun süre dayanacaklarını garanti ediyoruz. Hadi başlayalım!

Karbonat
Karbonat ve su karışımı kullanarak, dairesel hareketlerle nazikçe gözlük camlarınızı ovun. Temizlemeniz bittikten sonra ıslak bir bezle silin ve kurumaya bırakın.

Diş Macunu

Diş macunu gözlüğünüzü çizilmelere karşı korur. Camlara diş macunu sürün ve ardından durulayın.

Zeytinyağı

Gözlüğünüzün lekelenmesinden bıktınız değil mi? Zeytinyağı kullanarak gözlüğünüzün lekelenmesini engelleyebilirsiniz. Zeytinyağlı bir sabun ve gliserin kullanarak gözlüğünüzün tekrar lekelenmesini önleyin.

Sabunu su dolu bir kapta ısıtarak çözünmesini sağlayın. Ardında gliserini ekleyin ve karışımı soğumaya bırakın. Ardından şişeleyerek arada bir gözlüğünüzü bu karışımla temizleyin. Kolay kolay lekelenmediğini ve çizilmediğini göreceksiniz.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Li-mon Otu Özü K-anser Hüc-relerini Öldürü-yor Ne Amerika Ne Çin Nede İsrail. Bir Ülke Aşıyı Bulduk Garantisi verdi KAYALIKLARIN DİBİNDE BULUNDU NAMAZ KILMAYAN GENCİN İBRETLİK SONU