Anasayfa
29 Nisan 2019 ( 2303 izlenme )
Reklamlar

Gözlüklerinizin Çizilme Sorununu Ortadan Kaldırıyoruz

Gözlüklerinizin Çizilme Sorununu Ortadan Kaldırıyoruz

Doğru gözlüğü bulmak için çektiğimiz çileyi bizden iyi kimse bilemez. Hem gözlerimizi güneşten koruyacak, hem uzağı veya yakını, bazen ikisini birden görmemizi sağlayacak, baş ağrısına sebep olmayacak ve daha bir sürü kriter.

En uygun gözlüğü bulduğumuzda iş bitti sanıyoruz ancak hepimiz biliyoruz ki gözlüğü çizilmelerden korumak da başlı başına bir uğraş.

Ne yaparsak yapalım zamanla gözlüklerimizin camları çizilir ve çerçeveler aşınır. Birazdan size vereceğimiz malzemeler ile gözlüklerinizi temizlerseniz, daha uzun süre dayanacaklarını garanti ediyoruz. Hadi başlayalım!

Karbonat
Karbonat ve su karışımı kullanarak, dairesel hareketlerle nazikçe gözlük camlarınızı ovun. Temizlemeniz bittikten sonra ıslak bir bezle silin ve kurumaya bırakın.

Diş Macunu

Diş macunu gözlüğünüzü çizilmelere karşı korur. Camlara diş macunu sürün ve ardından durulayın.

Zeytinyağı

Gözlüğünüzün lekelenmesinden bıktınız değil mi? Zeytinyağı kullanarak gözlüğünüzün lekelenmesini engelleyebilirsiniz. Zeytinyağlı bir sabun ve gliserin kullanarak gözlüğünüzün tekrar lekelenmesini önleyin.

Sabunu su dolu bir kapta ısıtarak çözünmesini sağlayın. Ardında gliserini ekleyin ve karışımı soğumaya bırakın. Ardından şişeleyerek arada bir gözlüğünüzü bu karışımla temizleyin. Kolay kolay lekelenmediğini ve çizilmediğini göreceksiniz.


İşte Kanserin En Sevdiği Besin!14493 izlenme Çin’de görülen yeni virüs komşumuzda da çıktı1338 izlenme

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ettehiyyatü Duası'nın Muhteşem-Sırrı İZMİR’DE ÇEKİRGE İSTİLASI Mesut Yılmaz hayatını kaybetti! Bu Aylarda Roka Ve Tere Tüketin Çünkü...