Anasayfa
15 Nisan 2019 ( 4616 izlenme )
Reklamlar

*Gündüz İşleriniz D-üzelecek ve Zengin Olacaksınız*

Bu Ayeti Uyumadan Önce Okursanız Gündüz İşleriniz Düzelecek ve Zengin Olacaksınız..Zenginlik duası maddi ve manevi olarak rızkımızın artması lütuflara mahzar olmak için elimizde bulunan olanaklara göre çalışmalı ve dua-lar etmeliyiz.Maddi ve Manevi Yüce Rabbimiz
bizi yaratarak görevlerimizi yapmamızı istemiştir. Görevlerinin gereğini yerine getiren müminler maddi zenginlik ve manevi ihsanlara mahzar olurlar.Bu sebeple Allah’tan isteyeceğimiz şeyler ne olursa olsun öncelikle üzerimize düşen görevleri yerine getirmeliyiz. Sonrasında ne istersek karşılığını alabiliriz.

Zikir ve Esmalar Duaları okuyup zikirleri ve esmaları çekenler  isteklerinin olmadığını düşünüyorlarsa kulluk görevini yerine getirip getirmediğini gözden geçirmelidir. Bu yüzden her türlü meşru istediğiniz de Allah’a yönelmek isterseniz önce kulluk etmeniz gerekir.


Allah ilmi isteyene zenginliği ise istediğime veririm diyor. Bizimde buradan anlamamız gereken şey şu olmalı. İmtihan dünyasındaki her şey bir düzen içerisinde yaratılmıştır. Bizim için önemli olan bu imtihan dünyasında karşılaştıklarımızı ve sahip olduklarımızı ne yönde kullandığımızdır.

-Her İş Yaptığımız her işte, öncelikle Allah’ın rızasını gözetmeliyiz. Allah’ın rızası her şeyden önce gelir. Zengin olduğumuz zaman da fakir olduğumuz zaman da önce Allah’ın rızasını gözetir isek her zaman huzur dolu ve mutlu olabiliriz. Her şeyin Allah’tan geldiğini asla unutmazsak da isyan ve şirkten uzak durmuş oluruz. Zenginlik gelse de gelmese de bizim için hayırlı olan neyse Allah onu nasip etsin inşallah.

Ze-ngin lik Şart Değil Eğer zenginliğin huzur ve mutluluk getirdiğini gerçekten düşünüyorsanız tekrar tekrar düşünmelisiniz. Zengin olan kimseler var ki evlerinde azıcık bile huzur yok tam tersi şekilde öyle fakir kimseler ve aileler var fakat içlerindeki huzur onlara yetiyor. Bu yüzden paragöz olmaktan çok yaptığınız işin en hayırlısını dilemek hepimiz için en doğru olan olacaktır.
 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Engelleri Kaldıran ve Hayırlı Kapılar Açan Etkili Dua Reflüyü Anında Geçiren Doğal Tedavi BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN !!! Her Gün 1 Kaşığı Bü-tün Bağırsak-ları Temizliy-or