Anasayfa
12 Mayıs 2022 ( 2 izlenme )
Reklamlar

Hakkında çıkan kaset iddialarına ateş püsküren Özdağ, "Ben bekarım" deyip Akşener'e seslendi

Hakkında çıkan kaset iddialarına ateş püsküren Özdağ, "Ben bekarım" deyip Akşener'e seslendi

Mülteciler hakkında çıkışları ve Süleyman Soylu ile kavgasından dolayı gündemden düşmeyen Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ için 'taciz' iddiası ortaya çıktı. Bir haber sitesinde bulunan iddiayı alıntılayarak sosyal medya hesabı üzerinden söylediği açıklamada "Ben bekarım. Sayın Akşener'e servis edeceği görüntüler için Netflix'i öneriyorum" dedi.

Geçtiğimiz süreçte mültecilerle ilgili yaptığı çıkışlar ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile yaşanan polemiklerden dolayı adından sıkça söz ettiren Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, İYİ Parti'den istifasının perde arkasında "Sekreterini taciz etti" iddiaları olduğu doğrultusunda çıkan haberler hakkında  ateş püskürdü.

 

 

"SİYASETİ BU SEVİYEDE YAPMAYI MI DÜŞÜNÜYORSUNUZ?"

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından önemli açıklama yapan ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e söylemde bulunan Ümit Özdağ, "Bu konuda Sayın Akşener'den başka bir yetkiliden/yetkisizden değil, sayın Akşener'den cevap bekliyorum. Sn. Akşener, siyaseti bu seviyede yapmayı mı düşünüyorsunuz? Sizi tebrik ediyorum. 2015'ten beri tek sekreterim oldu, görevine devam ediyor. Parti hiç sekreter tahsis etmedi açıklamalarında bulundu.

 

"AKŞENER'E NETFLIX'İ ÖNERİYORUM"

"Ben bekarım" diyerek açıklamalarına devam eden Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, "Sayın Meral Akşener'e servis edeceği görüntüler için Netflix'i öneriyorum" dedi.

 

ÜMİT ÖZDAĞ KİMDİR?

Münih Üniversitesi ve Gazi Üniversitesi'nden mezun olan Ümit Özdağ, yıllarca üniversitelerde hocalık yaptı. 1993 yılında doçent olan Ümit Özdağ 2001 yılında profesör oldu. 1999'da Avrasya Stratejik Araştırmalar Merkezi'ni kuran Ümit Özdağ 2003'te Diyanet Araştırmaları Merkezi'ni, 2006'da ise 21. Yüzyıl Türkiye Enstitüsü'nü kurdu. Bu fikir kuruluşlarında yaptığı çalışmalarla ve yayınlarla Türk dış politikasına büyük ölçüde katkıda bulundu. Şuan da da 21. Yüzyıl Türkiye Enstitüsü Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine devam etmektedir.

 

 

Aslen Dağıstanlı olan Ümit Özdağ, Kumuklardandır. İlerleyen süreçte MHP Kadın Kollarının ilk genel başkanlığı görevini üstlenecek olan Gönül Özdağ ve Millî Birlik Komitesi üyesi olarak 27 Mayıs darbesinde bulunan kurmay Yüzbaşı Muzaffer Özdağ'ın oğlu olan Özdağ 3 Mart 1961'de dünyaya geldi. Millî Birlik Komitesi çıkarları için Alparslan Türkeş ile birlikte çalışan babasının, 13 Kasım 1960'ta Japonya'ya hükûmet müşavirliği yapması için gönderilmesinden dolayı Tokyo'da doğdu.

 

 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

KAYBOLAN BİR İNSANI VEYA EŞYASINI ARAYANLAR.İÇİN DUA !!! Benzine Yeniden Zam! 1 Lira 4 Kuruş Zam Gelince Benzin Litre Fiyatı 24 Liraya Ulaştı YAVUZ SULTAN SELİM HAN'IN İHANETE CEVABI SEN YETERKİ DÜRÜST OL