Anasayfa
13 Mayıs 2022 ( 12 izlenme )
Reklamlar

İki Elti Buse Varol ile Merve Tektaş Sosyal Medyada Birbirlerini Sildi

İki Elti Buse Varol ile Merve Tektaş Sosyal Medyada Birbirlerini Sildi

Geçen yıl korona virüs salgınından dolayı şarkıcı Alişan kardeşi Selçuk Tektaş’ı tedavi gördüğü hastanede kaybetmişti. Kardeş acısı ile sarsılan şarkıcı Alişan, kardeş acısını yeğenlerine ve yengesine sahip çıkarak bastırmaya çalışıyor. Bu durumdan rahatsızlık duyan eşi Buse Varol “ biraz da ailenle ilgilen “ diyerek tepkisini gösterdi. Bu sözünü duyan eltisi Merve Tektaş, Buse Varol ile arasını açtı. İki elti birbirlerini sosyal medya üzerinden de sildi, birbirlerini takip etmeyi bıraktı.

Eltiler Birbirlerini Sosyal Medyadan Sildi

Buse Varol kızı Eliz için geçen günlerde bir doğum günü partisi düzenlemişti. Olaylarda bu doğum gününden sonra patlak verdi. Buse Varol bir yaşına giren kızları Eliz için doğum günü partisine Alişan’ın ailesini davet etmesine rağmen acılı aile bu davete katılmadı. Eltisi Merve Tektaş katılacağını söylemesine rağmen katılmamıştı ayrıca iki kızı Eyşan ve Ceylan’ı da o partiye göndermedi. Bu olaydan sonra Alişan ile evlilikleri de sarsılan Buse Varol Alişan’a “ yeğenlerin ve yengenle ilgilen ama bizi de ihmal etme “ diyerek sistemde bulundu. Bu sözleri duyan eltisi Merve Tektaş ise tepkisini, sosyal medyandan eltisini silerek gösterdi. Eltiler karşılıklı olarak birbirlerini sildiler.

Alişan Acısını Yeğenlerine Babalık Ederek Hafifletmeye Çalışıyor

Korona virüs salgını ile geçen yıl kardeşini kaybeden Alişan’ın kardeş acısı dinmiyor. Kardeş acısı yaşayan şarkıcı Alişan yaptığı sosyal medyada ki paylaşımı ile yürekleri burktu. İşte o paylaşım; “ abim bizi öksüz bıraktın gittin. Sen benim kardeşimdin, neşemdin, arkadaşımdın, sırdaşımdın her şeyimdin. Ben şimdi sensiz ne yapacağım. Dualar ettik, şifalar gönderdik ama hiç biri fayda etmedi. Allah’ım seni bizden daha çok sevdi yanına aldı. 2 çocuğum, 2 yeğenim vardı şimdi 4 çocuğum var artık. Sen rahat uyu Eyşan’ım, Ceylan’ım, Merve’m bana emanet. Seni çok seviyorum abim. Yaşadığın sürece beni gururlandırdığın her an için sana teşekkür ederim. Seni bir daha görememek beni delirtiyor olsa da maneviyatını her zaman yaşatacağım Selçuk’um. Seni çok seviyorum Allah’ım mekânını cennet eylesin inşallah.“ diyerek acısını dile getirmişti.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bebek Yatağı Alırken Nelere Dikkat Edilir? Dünyada Yeni Bir Telaş Maymun Çiçeği Virüsü İtalya ve İsveç’e Sıçradı Türk Telekom'dan müşterilerine özür hediyesi Ashabı Ağlatan Aşk Hikayesi..