Anasayfa
25 Ocak 2019 ( 3186 izlenme )
Reklamlar

-İnatçı Kuru öksürük nöbetlerini kökünden çöze-cek!

Balgamın olmadığı ya da çok az bir şekilde zorlanarak çıkan balgamın olduğu öksürük çeşidi, kuru öksürük olarak tanımlanır.

Geceleri uykudan uyandıracak kadar şiddetli görülen öksürüklerden kurtulmak için evinizde uygulayabileceğiniz bitkisel yöntemler elbette mevcut.
Kuru kuru öksürüyorsanız bu rahatsızlığınız ne yaparsanız yapın bir türlü geçmiyorsa çözümü bu şifalı kürlerde olabilir. İbrahim Saraçoğlunun meşhur öksürük geçiren tarifi ve diğer kürler…Uzun süreli devam eden inatçı kuru öksürük nöbetlerini kökünden çözecek bu tarifleri evde kolayca yapın.

İbrahim Saraçoğlunun meşhur öksürük geçiren tarifleri…

SOĞAN VE SU KÜRÜ
Orta büyüklükteki soğanı 6’ya ayırıp üzerine bir buçuk su bardağı kadar su koyarak kaynatın. Ilıdıktan sonra ne soğuk ne sıcak şekilde tüketin.

SÜT VE GÜL HATMİ
1 su bardağı kadar kaynamış süte 7-8 adet gül hatmi ekleyin. Bir taşım kadar kaynattıktan sonra ocağın altını kapatıp 4-5 dakika ağzı kapalı duracak şekilde demleyin.Her gün 2 defa öğleden önce ve sonra tüketin.

AYVA YAPRAĞI KÜRÜ
1-2 bardak sıcak suya önceden kurutulmuş ayva yapraklarını atın ve 10-15 dakika demleyin. İçine bal döküp, her gün 3 bardak kadar tüketin.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

2 İLİMİZDE ÇOK YÜKSEK SİDDETİ PEKMEZ' e Limon Sıkarak yem-enin İnanılmaz Faydası… İşte Kanserin En Sevdiği Besin! Bakan Koca 2.Müjdeyi verdi