Anasayfa
29 Haziran 2020 ( 22706 izlenme )
Reklamlar

İzmir’de gözü dönen bir anne 4 yaşında ki kızının canına kıydı

Bir anne düşünün evladının canına kıyan ardından hiç bir şey olmamış gibi oturup çayını sigarasını içen. İzmir’de yaşandı. Hani canınızdan öte kıyamadığınız evlatlarınız var ya gözünden sakındığınız, en ufak bir şey gelse başına dayanamadığınız, o evlada 4 yaşında ki minik kıza bir anne nasıl kıyar diye düşünmeden edemiyor insan. Dedesinin fark etmesiyle olay çözüldü.

İzmir’in Konak ilçesinde geçen hafta dedesi tarafından Tepecik Eğitim ve Araştrma Hastanesi’ne baygın bir biçimde getirilen 4 yaşında ki Bahar E. yaşamını yitirdi. Vefatın ardından soruşturma yapıldı ve tüm gerçekler ortaya çıktı. Küçük kızın annesi tarafından cinayete kurban gittiği anlaşıldı.
Yemek fabrikasında çalışan ve 2 çocuğu bulunan anne Betül F. 2015 senesinde kocasından ayrıldı. Aynı iş yerinde aşçı olarak çalışan Mert E.’den hamile kalınca onunla evlendi. Bu evlilikten de mutluluk bulamayan Betül F. üçüncü çocuğuna Bahar ismini verdi. Aşçı kocası Mert E. ile de anlaşamayan, kocasının ailesi tarafından da istenilmeyen Betül F. 2019’da geçtiğimiz yıl boşandı çocuğunun vilayetinide kocasına bıraktı.

Fakat minik Bahar annesi ile yaşamaya devam ediyordu. Aşçı kocası Mert E.’den boşandığı halde tartışma ve kavgaları devam etmekteydi yine böyle bir günde gözü dönen Betül, eski kocasıyla tartıştıktan sonra tülbent ile bağırmasın diye kızının ağzına taktı ve yüzünü de yastıkla kapattı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İşitme duyunuzu iyileştirmenin yolları – Şifalı Tarifler Boz*uk burger etini yiyen 10 y*aşındaki çocuk hayatını k*aybetti Bağırsaklarınızı 2 Bileşenli Karışımla Hızlı Boşaltın KOCASI KARPUZ ALMADI DİYE EVDEN KAÇAN MAKBULE, 1 KİLO ET ALIP MANGAL YAPAN BAYRAMA KAÇTI