Anasayfa
19 Kasım 2023 ( 3 izlenme )
Reklamlar

Kısmı felç geçiren Popstar Mehtap'tan güzel haber geldi: Ağır bir durum atlattım, iyiyim

Üzücü bir durumu paylaşan şarkıcı Mehtap Yılmaz, beyne pıhtı atması sonucu kısmi felç geçirdi. Ancak olumlu bir gelişmeyle, tedavilere olumlu yanıt vererek yoğun bakımdan çıktı. Hasta yatağından sevenlerine seslenen Yılmaz, sağlık durumunun iyi olduğunu ve Allah'a şükrettiğini belirtti.

Mehtap Yılmaz, Instagram hesabından paylaştığı bir fotoğraf ile hayranlarına şu mesajı iletti: "Canlarım benim, sizlerin dualarını kabul etti Allah'ım bana bir mucize yarattı ve hayattayım. Mesajlarınızı tek tek okudum binlerce kez teşekkür ederim. İyi ki varsınız, ben de daha iyiyim, ağır bir durum atlattım. Allah'a şükürler olsun, artık odama çıktım. Sizleri çok seviyorum, cansınız."

Yılmaz'ın sevenleri tarafından gönderilen dualara teşekkür etmesi ve olumlu bir iyileşme süreci geçirmesi sevindirici bir gelişme olarak değerlendirilebilir.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Miçotakis'in zor anları! Türkiye'yi hedef alırken ekrandaki görüntüler karşısında hayrete düştü. Dünyaca ünlü yıldız şarkıcı Lady Gaga'nın beslediği köpekleri kaçıran adama 21 yıl hapis cezası verildi Baklava, havalimanlarında 308 TL'den satılmaya başlandı Kahramanmaraş ve Gaziantep Biber Yüzünden Davalık Oldu!