Anasayfa
15 Mayıs 2022 ( 3 izlenme )
Reklamlar

Kripto Parada ki Düşüşte en Çok Luna Etkilendi Yatırımcılar Kurucusunun Evini Bastı

Kripto Parada ki Düşüşte en Çok Luna Etkilendi Yatırımcılar Kurucusunun Evini Bastı

Son zamanlarda kripto piyasasında ani düşüşler yatırımcıları direkt olumsuz etkiledi. Bu düşüşler içerisinde en çok olumsuz etkilenen kripto para ise Luna coin oldu. Henüz bir hafta öncesine göre çok iyi durumda olan Luna 1200lerde işlem görüyor iken, şimdilerde sıfırı gördü. Bunun sonucunda büyük zarar eden Luna kripto para yatırımcıları en son çare olarak Luna coinin kurucusu olan Do Kwon’un evine giderek tehdit etmekte buldu. Amerika Birleşik Devletleri enflasyon verileri sonrasında coin para piyasasında ani düşüşler ve dalgalanmalar giderek etkisini artırmaya devam ediyor. Çok ani bir şekilde düşen kripto para piyasasında ki en sert düşüş de Luna coin baş sırayı aldı. Diğer kripto para birimleri düşüş yaşar iken Luna’da ki kayıp yüzde oran olarak 99’ları buldu. Luna’ya yatırımlarını yapan yatırımcıların ani bir şekilde paraları yerler bir olunca ne yapacaklarını şaşırdılar.

Luna’ya Yatırım Yapanlar Kurucusunun Evine Baskın Yaptı

Popüler kripto para piyasasında en gözde olan Luna bu kez yüzleri güldürmedi. Son zamanlarda ki kripto para piyasasında ki krizin en etkileneni Luna oldu en büyük darbeyi alan kripto para birimi oldu. Bunun doğal sonucu olarak Luna’nın kurucusu Do Kwon bir anda eleştiri oklarının bir numaralı hedefi oldu. Haberlere göre Luna’nın kurucusu Do Kwon ’unun evine bir gün kim olduğu belli olmayan bir kişi geldi ve kapısını çalarak Do Kwon ’unun eşine “ eşiniz Evde mi “ diye yüksek ses tonu ile bağırdı.

Eşi Polisi Arayınca Hızlıca Uzaklaştı

Kim olduğu belli olmayan şahıs tarafından Do Kwon’unun kapısı tekmelenmeye başlayınca içeriden eşi “ polisi arıyorum “ diye seslenince o şahıs evin önünden koşarak uzaklaştı. Kimliği belirsiz olan şahsın öyle güvenlikli bir siteye nasıl girdiği merak konusu oldu.

Luna’da ki Bu Anı Düşüşün Nedeni Ne?

Kripto para piyasasında ki dalgalanmaların sonucunda ilk olarak Luna coine yapılan saldırılar sonrasında yatırımcılar tarafından asılsız alımlar ve yayılan telaş ile korkular sonucunda yatırımcılar Luna’dan çekilmeye başladı. Ve dolayısı ile Luna coinde giderek düşüş gerçekleşmeye başladı..

 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Gazprom doğalgaz ihracatı ve üretimini düşürdü Büyük isimler, sokak tacizini durdurmanın etkili yolları konusunda 5D eğitimi alıyor Elazığ'da kurbanlıklar görücüye çıktı: En düşük kurbanlık fiyatı 2500 TL Galata Köprüsünde Bir Şahıs Kendini Ateşe Verdi! Valilikten Açıklama Geldi!