Anasayfa
30 Nisan 2019 ( 1579 izlenme )
Reklamlar

-Limonu Dondurarak Tüketin Ve Mucizeyi Görün-

Limon her evde ve mutfakta kullanılan en önemli besin kaynakalrından biridir. Limon mucizesi her alnada kendini göstermektedir
Şimdiye kadar limonlarımı ya buzdolabında ya da kilerde sakladım. Hangi yiyeceklerin buzdolabında saklanacağı hangilerinin saklanamayacağı konusu biraz karışık. Ama limonlar hakkında hiç bilmediğim bir şey öğrendim. Limonları dondurarak muhafaza etmek… Az sonra izleyeceğiniz videoda bir limondan en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğinizi göreceksiniz. Yapacağınız işlem limonu tamamen dondurmak ve bütün limonu rendelemek olacak. Limon donduğundan, limonun sadece kabuğundan değil klasik yöntemlerin aksine her miliminden faydalanacaksınız. Ayrıca bu yöntemin bir diğer faydası da limonun daha keskin tadını ortaya çıkarması ve yemeklerinize tat katması. Yöntem karşısında çok etkilendim. Ek kısa sürede denemeyi düşünüyorum.

Adım adım anlatalım:
1. Limonu iyice yıkayın (Organik değilse daha da iyi yıkayın).

2. Limonu silerek kurulayın.

3. Önce plastik bir kaba koyun ve sonra kabı dondurucuya koyun.

4. Dondurucudan çıkarmadan önce tamamen donduğuna emin olun.

5. Limonun köşelerini kesin.

6. Limonun tamamını rendeleyin.

7. Rendelenmiş limonu plastik bir kap içerisinde dondurucuya koyun (ekleyeceğiniz yemeğe göre dondurma zamanını iyi planlayın).

8. Daha sonra, ne zaman yemeğinize eklemek istiyorsanız dondurucudan çıkartın. Böylelikle daha lezzetli ve besleyici yemekleriniz olsun.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ARTIK KESİNLEŞTİ ŞEHİT KOMANDO ER MURAT AKMAN. GUSÜL ABDESTİ ALIRKEN YAPTIĞIMIZ YANLIŞLAR Mutlaka okuyun..