Anasayfa
09 Aralık 2023 ( 6 izlenme )
Reklamlar

Mal varlığına el konulan Eylül Öztürk yaşadıklarını anlatırken gözyaşlarına boğuldu

İstanbul merkezli 6 ilde düzenlenen operasyon kapsamında, fenomen Eylül Öztürk'e yönelik mal varlığına el konulması sonrasında yaşadığı zorlu süreci gözyaşları içinde anlattı. Operasyonun ardından tutuklanan Engin ve Dilan Polat çiftinin yanı sıra soruşturmaya dahil edilen Eylül Öztürk, hayatının belgeselini çekme kararı aldığını dile getirerek dikkat çekti.

Amerika'da sahip olduğu 10 eviyle bilinen Eylül Öztürk, sosyal medya üzerinden takipçilerinden gelen sorular üzerine, evlerini nasıl edindiğine dair açıklamalarda bulundu. Öztürk, "Yıllarca yemedim, içmedim biriktirdim. Tutumlu bir kadınım. Keşke hepsini biriktirip 1 tane büyük ev alsaydım. O zaman bu kadar konuşulmazdı." şeklinde konuşarak mal varlığını nasıl edindiğini izleyicilere aktardı.

Ancak, yaşanan operasyon ve mal varlığına el konulma kararı sonrasında, işçilerin çıkarılması ve Türkiye'deki evinin kapatılması gibi zorlu kararlar aldığını belirten Eylül Öztürk, duygusal bir an yaşayarak gözyaşlarına boğuldu. Öztürk'ün yaşadığı bu anlar, sosyal medyada geniş yankı uyandırdı ve fenomenin belgesel çekme kararına yönelik kullanıcı tepkilerini beraberinde getirdi.

İstanbul merkezli operasyon kapsamında tutuklanan Dilan Polat ile Engin Polat çiftinin yanı sıra, Eylül Öztürk Özkan, Feyzanur Başar, İleyda Topal, İlke Elagöz, Kadir Yiğit, Merve Nur Korkut, Muhammed Oğuz Başar, Murat Yiğit, Tolunay Topal, Yasemin Yiğit ve Tuğba Demir gibi isimlerin mal varlıklarına el konulması, soruşturmanın devam ettiği bir süreci yansıtmaktadır.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kaval kemiği ağrısı nasıl geçer? Bursa'da sahte içkiden hayatını kaybedenlerin sayısı 6'ya yükseldi Aç Karnı-na Sarım-sak Yemek Neden Yararlıdır? Bir gün hamile bir gelinin canı et ist-emiş