Anasayfa
25 Mart 2020 ( 5529 izlenme )
Reklamlar

METEOROLOJİ’DEN, GÖK GÜRÜLTÜLÜ SAĞANAK YAĞIŞ UYARISI


Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; ülkemiz genelinin parçalı ve çok bulutlu, Güney Ege kıyıları, Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu’nun kuzey ve doğusu, Manisa ve Şanlıurfa çevreleri ile Antalya’nın batı kıyılarının sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı, akşam ilk saatlerde İstanbul ve Sivas çevreleri ile Tekirdağ’ın doğu kesimlerinin hafif yağmurlu geçeceği tahmin ediliyor.


 Görüntünün olası içeriği: gökyüzü, bulut ve açık hava


Genellikle kuzey ve kuzeydoğu yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, Marmara ile kuzey Ege kıyılarında yer yer kuvvetli (40-60km/sa) olarak rüzgar esmesi bekleniyor. Güncel Meteorolojik Uyarı Bulunmamaktadır.

BÖLGELERİMİZDE YARIN HAVA NASIL
MARMARA
Parçalı, yer yer çok bulutlu, bu akşam ilk saatlerde İstanbul çevreleri ile Tekirdağ’ın doğu kesimlerinin hafif yağmurlu geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın, kuzey ve kuzeydoğu yönlerden kuvvetli (40-60 km/sa) olarak esmesi bekleniyor.


 
EGE
Parçalı, zamanla çok bulutlu, yarın (Perşembe) öğle saatlerinden sonra İzmir, Manisa, Aydın ve Muğla çevrelerinin sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın, kuzey kıyılarında kuzey ve kuzeydoğu yönlerden kuvvetli (40-60 km/sa) olarak esmesi bekleniyor.AKDENİZ
Parçalı, yer yer çok bulutlu, yarın (Perşembe) öğle saatlerinden sonra Antalya’nın batı kıyılarının sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

İÇ ANADOLU
Parçalı, doğu kesimlerinin yer yer çok bulutlu, bu akşam saatlerinde Sivas çevrelerinin hafif sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.


 
BATI KARADENİZ
Parçalı, yer yer çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

ORTA ve DOĞU KARADENİZ
Parçalı ve çok bulutlu, Doğu Karadeniz ile Ordu çevrelerinin yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Görüntünün olası içeriği: gökyüzü, bulut ve açık hava

DOĞU ANADOLU
Çok bulutlu, yağmur ve sağanak, yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

GÜNEYDOĞU ANADOLU


 
Parçalı çok bulutlu, sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kınanın Faydasına Bilimsel- Ola-rak Yeni Kanıt (Prof. Dr. Okan Bölükbaşı) ARAÇ SAHİPLERİ DİK-KAT 1 ARALIK'TAN İTİBAREN ZORUNLU OLUYOR.. -Zeytinyağı Kuru İncir Kürü ile gelen şifa..- MAKARNANIN SUYUNU ASLA LAVOBAYA DÖKMEYİN..