Anasayfa
05 Aralık 2023 ( 3 izlenme )
Reklamlar

Metin Külünk'ten çok konuşulacak çıkış: Bu üslupla hareket edilirse 1 Nisan sabahı erken seçim konuşulur

Metin Külünk, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu belirterek katıldığı bir programda ekonomik sıkıntılara dikkat çekti. Külünk, "biz kimi koysak kazanır" üslubuyla hareket edilmesi durumunda 31 Mart'tan sonra erken seçim tartışmalarının gündeme gelebileceğini ifade etti. Ayrıca, ekonomik sıkıntılar ve geçim problemleri konusunda adım atılmaması halinde, seçim sonuçlarının etkilenme riskine vurgu yaptı.

Külünk, restoranların dolu olmasının, cep telefonu ve daire satışlarının artmasının, aslında genel bir refah durumunu yansıtmadığını düşündüğünü belirterek, İstanbul'un çeşitli bölgelerindeki farklı ekonomik şartlara dikkat çekti. Seçim sürecinde aday seçiminin özenle yapılması gerektiğini ifade ederek, bu süreçte ekonomik sıkıntılara yönelik çözümler geliştirilmesi gerektiğini savundu.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Polonya, Belarus sınırındaki asker sayısını artırıyor ve saldırı helikopterleri de dahil olmak üzere ek kuvvetler konuşlandırıyor Acun Ilıcalı'nın ilk eşinin fotoğrafları hayranlık uyandırdı! Gözlerden uzak bir yaşam sürüyor GRECO: Türkiye milletvekilleri, hakimler ve savcılar arasındaki yolsuzluğun önlenmesi konusunda ilerleme kaydetmedi FED Başkanı Powell'ın "Faizi daha da artırmaya hazırız" mesajı sonrası Avrupa ve New York borsaları günü yükselişle kapattı