Anasayfa
20 Kasım 2023 ( 5 izlenme )
Reklamlar

Miss Universe 2023 yarışmasını Nikaragua güzeli Sheynnis Palacios kazandı

El Salvador'un başkenti San Salvador'da düzenlenen Miss Universe 2023 yarışmasını kazanan isim, Nikaragua'dan Sheynnis Palacios oldu.

Miss Universe 2023 güzellik yarışmasının zaferini elde eden Sheynnis Palacios, bu prestijli unvanı alarak ülkesini uluslararası alanda temsil etme hakkını elde etti. Palacios'un taç giyme anında duygusal anlar yaşayarak gözyaşlarına hakim olamadı.

Bu yıl 84 ülkenin ulusal güzellik yarışmalarının birincilerinin katıldığı Miss Universe'te, jüri üyeleri arasında model Halima Aden, "Queer Eye" yıldızı Carson Kressley, TikTok fenomeni Avani Gregg, ayrıca iki eski Miss Universe birincisi olan Janelle Commissiong (Trinidad & Tobago) ve Iris Mittenaere (Fransa) gibi isimler yer aldı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Aniden insanlar etrafta koşuştururken ortaya çıktı: İşte göğe yükselen melek 32 yıl sonra bir ilk yaşandı! Genelkurmay Başkanı Yaşar Güler'in görev süresi uzatıldı SPK'dan Açıklama: Borsada Açığa Satışlar Yasaklandı Türkiye'nin yerli otomobili Togg, Avrupaya ​​yolcu! 92 farklı güvenlik ve performans testinden geçecek.