Anasayfa
07 Nisan 2020 ( 33750 izlenme )
Reklamlar

MÜGE ANLI HAYRANLARINI ÜZEN HABER

Geçtiğimiz günlerde migren ağrısı şikayetiyle gittiği hastanede arabada iğne olmak isteyen ancak talebi çevrildiği için sağlık çalışanlarına söylediği sözlerden dolayı tepki çeken Müge Anlı’nın..


Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, yakın çekim


Canlı yayınlarına ara verildi.KORONAVİRÜS TEDBİRLERİ KAPSAMINDA ARA VERİLDİ6 Nisan itibarıyla ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ canlı yayını yerine tekrar bölümleri ekrana geliyor. Programın sıkı takipçileri ise programın neden yayınlanmadığını merak etmeye başladı. Koronavirüs önlemleri kapsamında pek çok dizi ve program ekran macerasına ara verdi. Bunlardan biri de Müge Anlı ile Tatlı Sert programı oldu.EN ÇOK İZLENEN BÖLÜMLER YAYINLANIYOREn son 3 Nisan Cuma günü ekrana gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yeni bölümleri yerine 2020’nin sezonunun en çok izlenen bölümleri yayınlanmaya başladı.Müge Anlı, canlı yayınların ne zaman başlayacağına ilişkin ise henüz bir açıklama yapmadı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Uykusuzluk Sorununuz Varsa Bu Bitki İle Şimdiden Veda Edebilirsiniz BEBEKLER AĞLAYINCA SÖVMEYİN, DÖVMEYİN ! KOMŞUDAN UMUTLANDIRAN HABER ARTIK KİMSE YAPAMAYACAK