Anasayfa
13 Mayıs 2022 ( 26 izlenme )
Reklamlar

Mutlu Çiftten Üzen Ayrılık Haberi

Mutlu Çiftten Üzen Ayrılık Haberi

Oyuncu İbrahim Çelikkol ile Mimar eşi Mihre Mutlu hakkında uzun bir süredir ayrılacakları yönünde haberler çıkıyordu fakat ikili bu durumu olabildiğince inkâr edip haberleri yalanlıyor idi. Şimdilerde ikili 5 yıllık evliliklerini tek celsede bitirdi. Çiftin bu evlilikten bir de oğulları var. Evliliklerini gözler önünde yaşamadan, herkesten uzakta mutlu bir şekilde yaşıyorlar idi. Çift 2017 yılında dünya evine girmişti. 39 yaşında ki oyuncu İbrahim Çelikkol Mimar eşi Mihre Mutlu ile 5 yıllık evlilik hayatı yaşadı.

5 Senelik Evlilikleri Tek Celsede Bitti

Ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol ve Mimar eşi Mihre Mutlu evlilikleri üzerinde uzun bir süredir kara bulutlar geziyordu. İkili evliliklerini oğulları Ali için kurtarmaya çalışsa da ayrılmalarına engel olamadı. İkili, bugün anlaşmalı olarak tek celsede boşandı. İkilinin aralarını yapmak, onları tekrar bir araya getirmek için yakın çevresi devreye girse de başarılı olamadılar.

İbrahim Çelikkol’dan Ayrılık İddialarına Yönelik Konuştu “ Evleri Ayırmadık “

Geçen günlerde mimar eşi Mihre Mutlu Çelikkol ile ortaya atılan ayrılık haberleri ile ilgili konuşmayı yapan İbrahim Çelikkol Etilerde gazetecilere konuşmasında “ evet maalesef yazılıyor bunlar, çocuğun yanında bunları konuşmayalım. Öyle ev ayırma falan yok, olur mu öyle bir şey. “ diyerek ayrılık iddialarına yanıt vermişti.

İbrahim Çelikkol Kimdir?

İzmit Kocaeli’nde doğan İbrahim Çelikkol 14 Şubat 1982 tarihinde dünyaya gelmiştir. Baba tarafı arap, anne tarafı ise Selanik Göçmeni olan oyuncu, oyunculuğa başlamadan önce de profesyonel olarak modellik yapmıştı. Bunların yanı sıra spor ile de ilgilenen oyuncu, basketbol ile ilgilendikten sonra liglerde oynayarak milli oldu. Basketbol ile bağlantısını bitirdikten sonra oyunculuğa merak saran oyuncu, bu konuda da eğitimler alarak kendini geliştirdikten sonra Osman Sınav ile tanışarak kariyerine yön vermeyi başardı. İlk filmini Osman Sınavın yönettiği bir filmde rol alması ile oyunculuğa ilk adımını atmış oldu. Çeşitli dizi ve filmlerde oynayan oyuncu, başrollerde de rolleri almayı başardı. Oyuncu, 2017 yılında ise Mimar Mihre Mutlu ile dünya evine girip, bu evlilikten de Ali adında bir oğlu olmuştur.

 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kusmaya ne iyi gelir? Sevgilisi ve üvey annesini ilişki yaşarken yakalayan yıldızın dünyası başına yıkıldı BİR B-ABA ANCAK BU KADAR GÜZEL ANLATIL-ABİLİR DİYORUM KDV istisnasının detayları belli oldu