Anasayfa
08 Şubat 2022 ( 131475 izlenme )
Reklamlar

Öğretmene nasıl bir azap çekdirdiyse artık.. Öğrencisinin karnesine öyle bir not yazdı ki... Gören kahkaha attı.

Karnelerde öğretmenleri tarafından yazılan görüşleri payaşan öğrenciler sosyal medya da günün en çok okunanları arasına girdi..


Fotoğraf açıklaması yok.
Öğretmenlerin Canına Tak Ettiğinde Karne Görüşleri. Karnelerde öğretmenleri tarafından yazılan görüşleri payaşan öğrenciler sosyal medya da günün en çok okunanları arasına girdi. Ne diyeceğimi bilemiyorum. Allah ıslah etsin. Telefonun iPhone X derse ilgin Nokia 3310 Elimizden geldiği kadar ilgileniyoruz ama çocuğun hiç olma kapasitesi yok. Seni geçirmek için verdiğimiz uğraşla, Türkiye sınırına Çin seddini yeniden yapardık. Hiç uğraşmayın, oğlunuzu direkt sanayiye gönderin!Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, gözlükGrahambell telefonu icat etmeseydi, derslerine daha çok ilgi gösterebilirdin belki. Galatasaray kendini düzeltti şampiyon oldu ancak sen kümeye düştün. İkinci dönem keşke başka okula gitsen… Kelimelerin kifayetsiz kaldığı yerdeyim. Söyleyecek söz bulaıyorum. İnşallah 2.Dönem sınıf rehber öğretmeniniz olmam 🙂 Size hayatta başarılar.. Sanal alemden kopup aramıza dön berke sen benim güvendiğim bir öğrencimsin, daha çok ders çalışmanı istiyorum. Burak sayesinde Cenneti hak ettiğimi düşünüyorum. Bir insanın sabrı bu kadar zorlanır. Dünyaya gelişimizin imtihan olmasıyla her insan türlü türlü imtihanlara maruz kalır. Herhalde benim imtihanım da sendin…! Tavana tekme atmış adamsın. Çalışmak sana basit gelir daha iyisini yapabilirsin. Sendeki seni keşfetme zamanın gelmedi mi? Görünüşün Ferrari, ancak performansın Şahin.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Hz. Cebrail’in Dilinden Namaz Suyu Bu Şekilde İçmenin Faydalarını Öğrenince Şaşıracaksınız! Suudi petrol devi, gelir rekoru kırdı Murat Göğebakan hikayesi..