Anasayfa
08 Şubat 2022 ( 39514 izlenme )
Reklamlar

Öğretmenin 15 Tatil İçin Öğrencilerine Verdiği Ev Ödevi Paylaşım Rekorları Kırıyor

Lider Eğitimci Yazarlar Derneğimiz Niğde İl Temsilcimiz parlak Ümit DEVECİ öğretmenimize ait bir örnek tatil paketi:

1Bol gibica dinlenin, sonra eğlenin, koşun, gezin gibi, yine dinlenin, yine deli gibin.. Bunları sık sık yapın..

2Tatiling en az bir kere AİLECE tiyatro yada sinemaya gidiş.

3Tatil yarışması “EKRANLARLA değil , AKRANLARINIZLA” vakit geçirin.Güvenli birlikte yaşamak için özen gösterin.

4Ülkesini gezmeyen , ülkesini bilemez.Ülkesini bilmeyen de ülkesini sevemez. Bu yolda seyahate çıkarsanız ailece okula gitmeye çalışın. Bu kitap içinde bilgi ve genel kültür içinde bulunabilecek. Ben bir çevreninin sınıflarının başka şehirlere götürdüğünü biliyorum. ilgili bilgilerle yetiştirilmekte ve içinde barındırılmaktadır. Oralardan bana bol bol fotoğraf yollayın.

5Aile büyüklerinizi fırsatça ziyaret edin. Sık sık yanlarına ki sizi şımart için onlarda bol bol zaman bulsunlar. Ellerinden öpün ve benimde selamlarımı iletin.

6 Dünya çapında yağarsanın en az bir tane kardan adam olmasını bekliyorum. Yaptığınız kardan adamlarınız hakkında tahminde bulunun ve bana gönderin.İletişim gurubumuzda yaklaşık en ilginç kardan adam yarışması.

7Zor kışlu çevremizdeki hayvan dostlarımızı unutmayalım. Artan yemek, bütçeden yemekhaneleri. Kendilerine ait, onlar kadar bizlerin sevgisine ve ilgine ihtiyaçlar. Hepimizin balkonlarında yer kuş yemliklerimizi ara sıra engellemeyi unutmayalım. Bu sayede birlikte yaşanabilecek zor günlerini atlatıp bahara sağ salim ulaşmayı başaran asla bilemezsiniz ama emin olun yeterli kuştan fazla olmayacak.

8Gün içinde ve akşamları okunan saatlere saygıyla devam ediyor. gibi; Annemizin harika tasarımlarını, kitap ise ruhumuzu ve büyüklerimizi tasarlamak.

9 Oğul olarak beni aramamak zaman bir bahaneye yok. Sesinizi zamanını duymayı isterim. Siz beni özlediğiniz zaman , ben sizi daha fazla özlemiş. Telefonum anne ve babalarınızda , hatta bazılarınızın dedesinde bile var. Sizlerden tatilden bir telefon kadar gidiyor. Dilediğiniz zaman beni arayabilirsiniz. Sizinlemizdele oyununuzu fotoğraflayarak özelden, isterseniz sınıf gurubu paylaşabilirsiniz.
lisansa iyi tatiller dilerim. Görüşmek üzere.. Ümit DEVECİ
Lütfen sevk edilir ve bu gönderilir!

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bahçeli'den erken seçim iddialarına tek cümlelik yanıt CHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan Asgari Ücret eleştirisi! Mabel Matiz klibini eleştirenlere meydan okudu: İnatla el ele tutuşmaya devam Temizlikte Küçük-Sırlar-1 Kapak Dökün-( Yumuşatıcı Değil )MUTLAKA OKUYUN...