Anasayfa
30 Aralık 2019 ( 1074 izlenme )
Reklamlar

Otel odalarında bulunan su ısıtıcıları bakın ne için kullanıyorlarmış? Korkunç gerçek ortaya çıktı...

Paylaşımda su ısıtıcı olduğu tahmin edilen metal bir kabın içinde iç çamaşırı olduğu söylenen iki parça giysi görülüyor.
Otel odasında bunu sakın ama sakın yapmayın! Resmen rezillik! galerisi resim 1


Twitter’daki bir başka kullanıcı, “Gerçek bir soru: Seyahat sırasında iç çamaşırlarını su ısıtıcısında yıkamış bir tanıdığım var mı?” tweet’iyle konuyu dünyanın gündemine taşırken geçmişte bu su ısıtıcılarını kullanan herkesi otel odasında çay kahve içtiğine pişman etti.

Guy Blomberg isimli kullanıcı kendisinin böyle bir şey yapmadığını ancak bir arkadaşının bu durumun gerçek olduğunu iddia ettiğini belirtti.
 
UZMANLAR UYARIYOROtel odasında bunu sakın ama sakın yapmayın! Resmen rezillik! galerisi resim 2Aktarılan habere göre; konuyla ilgili konuşan uzmanlar, asla böyle bir şey yapılmaması yönünde herkesi uyarıyor. Örneğin Gizmodo Avustralya’ya konuşan Auckland Doğal ve Matematiksel Bilimler Enstitüsü moleküler biyoloji uzmanı Dr. Heather Hendrickson, bunun özellikle ısıtıcıyı daha sonra kullanacak kişiler için “aşırı iğrenç” bir şey olduğunu belirterek şunları söyledi:

“Bazı bakteriler yüksek ısılara dayanıklı olabilir ve temas edildiğinde insan sağlığına zarar verebilirler. Doğrudan hastalık yapmasalar da, bazı ortamlarda bulunduklarında ölümcül toksinlerin üremesine neden olabilirler.
Otel odasında bunu sakın ama sakın yapmayın! Resmen rezillik! galerisi resim 3Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Hz.Cebrail’in Teşrif Ettiği Sofr*a. Tedavi gördüğü hastane ve memleketi açıklandı HER YER KAPATILIYOR.. K*arısının inanılmaz planını polis denetiminde öğrendi!