Anasayfa
14 Ocak 2020 ( 2480 izlenme )
Reklamlar

Patates suyunun mucizevi faydaları! O hastalıklara karşı tam bir panzehir!


Patates suyunun mucizevi faydaları! O hastalıklara karşı tam bir panzehir!

Patates suyunun faydaları arasında gastrit, kolik ve mide ülserleri ile kalp hastalıkları gibi çeşitli hastalıklar gösterilmektedir. Patates suyunun saçlara ve cilde de iyi geldiğine ilişkin veriler bulunmaktadır.

Patates suyu çok iyi bir antiinflamatuvardır. Bel, sırt ve eklem ağrılarının giderilmesinde etkilidir. Gut hastalığında faydalıdır. Patates suyu vücudun her bölgesinde dolaşımın iyileşmesine yardımcı olur. Özellikle sabahları aç karnına içilmesi önerilir.

Kabızlık, ishal, şişkinlik, mide yanması ve hazımsızlık gibi problemlere karşı etkilidir. Sabahları içilen patates suyunun reflü hastalarına iyi geldiği yönünde veriler bulunmaktadır.
Patates suyu vücuttan zararlı maddelerin atılmasına yardımcı olur. Patates suyunun karaciğerin ve safranın temizlenmesinde faydalıdır. Patates suyu idrar yollarında taş oluşumunu da azaltır.

Patates suyu saç köklerini besler, daha gür ve sağlıklı saçlara kavuşmanıza katkı sağlar. Bunun için patates suyunu, yumurta akı ve bal ile karıştırıp saçlarınıza uygulayın ye yarım saat sonra saçlarınızı şampuan ile durulayın.
Patates suyunun tadı buruktur. Bu sebeple patates suyunu, havuç suyu ile karıştırabilir, limon suyu ve bal ekleyerek lezzetlendirebilirsiniz.

YILLARCA KANDIRILMIŞIZ! MEĞER BÜLENT ERSOY'LA MAHSUN KIRMIZIGÜ9968 izlenme Esra Erol’daki İğrenç Olay:781 izlenme

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kötü haber geldi... : ARTIK 22:00’DA KAPALI OLACAK SEVİNDİREN HABER BUDA OLDU KAPIMIZ'A DAYANDI