Anasayfa
2019-05-31 04:05:06 ( 1118 izlenme )
Reklamlar

Sadece 1 Kaşığı Bile Bağırsak Problemlerinizin Tamamı Çözmeye yetiyor.

Antik medeniyetler kendi toplumlarının yaşam beklentisini 60 – 70 yıla kadar uzatmanın yolunu tamamen doğal ürünlere borçlu. Şehirlerini de doğal ürünleri keserek ve yontarak inşa eden bu toplumların sağlık için de yüzünü doğaya dönmesi hiç de şaşırtıcı değildir.

Özellikle antik yunan ve roma medeniyetleri içinde büyüdükleri harika doğanın nimetlerinden sonuna kadar faydalanmışlardır. En çok faydalandıkları doğal ürünlerden en başlıca olanları bal ve tarçındır. Vücudunuza faydaları oldukça yüksektir.

Bu faydalar nelerdir?

Bal ve tarçını karıştırıp tükettiğinizde doğal bir antibiyotik elde edersiniz. İçeriğindeki yüksek vitamin ve demir içeriği sizi hastalıklara karşı korur. İdrar yolları enfeksiyonunuz var ise daha kolay iyileşmesini sağlar ve gelecekte yakalanmamanız için idrar yollarındaki zararlı bakterileri ortadan kaldırır.

Sindirim sorunları yaşıyorsanız bal ve tarçını beraber tükettiğinizde bu sorun da ortadan kalkacaktır. Hazımsızlık çektiğinizde veya midenizde gaz olduğunda da bu karışım imdadınıza koşacaktır. Bu faydalara ek olarak:

  • Eklemlerdeki ağrılara iyi gelir.
  • Metabolizmanızı hızlandıracağı için kilo vermenize yardımcı olur.
  • Kolesterol seviyenizi düşürerek kalp damar sağlığınızı korur.
  • Cildinizi parlatır ve daha genç görünmenizi sağlar.

Nasıl Hazırlanır

Tek ihtiyacınız olan Malzemler; 2 çorba kaşığı bal, 1 litre su ve 2 çorba kaşığı tarçın

Yapmanız gereken ise; suyu kaynatıp balla beraber bir kavanoza almak ve soğumasını beklemek. İçmeden önce de tarçını ekleyerek afiyetle tüketmek. Her sabah kahvaltıdan yarım saat önce ve yatmadan önce bu karışımı tüketirseniz sonuçları birkaç gün içinde almaya başlarsınız.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

*UYARI ; Peygamber EFENDİMİZ N-eden Yüz Üstü Yatmayı Y-asaklamıştır* GRİP BİR HASTALIK DEĞİLDİR. GRİP ŞİFADIR Bir gün öğrencileri İmam’ı Gazâli Hazretlerine: -KAS ZAYIFLIĞI, KAS GÜÇSÜZLÜĞÜ, OSTEOPOROZ -HASTASI OLANLAR BU KÜR SİZE GÖRE-