Anasayfa
2019-01-18 02:53:10 ( 11964 izlenme )
Reklamlar

Sadece 3 Yemek Kaşığı İçin 4 Saat İçinde Damarlarınız Temizlensin

Yapılan bir araştırma sonucu oldukça şaşırttı. Kalp krizi riskini azaltan ve kan damarlarının esnekliğinde, kolesterol seviyelerinde iyi kan akışına yardımcı olan bu mucizevi besin hangisi dersiniz…

Araştırmada insanlar bir avuç ceviz yedikten 4 saat sonra, kan damarlarının esnekliğinde ve kolesterol seviyelerinde iyi kan akışına yardımcı olacak düzeyde bir gelişme kaydedildi. Aynı zamanda bir avuç ceviz yemenin kalp krizini hızla önlediğini gösteriyor.

Düzenli olarak ceviz yemek ya da ceviz yağı içmek, riski yüksek oranda düşürüyor ve sizi kalp krizine karşı düzenli olarak koruyor.
Cevizin ve ceviz yağının kalbe faydalarını ortaya koyan araştırmanın sonucu; bunların düzenli tüketiminin bizi kardiyovasküler hastalıklardan koruduğu yönündeydi.

Pennsylvania’da Penn State University’nin beslenme profesörü Dr. Penny Kris Eterton, “Ve sadece bir avuç ceviz ya da ceviz yağını haftada 4 gün tüketerek kalp krizi riskini anlamlı bir şekilde azaltabilirsiniz” diyor.

Bu çalışmada özellikle; daha sağlıklı olabilmeniz için her gün ihtiyacınız olan porsiyon belirlendi.
Sadece 3 yemek kaşığı (51 g) ceviz yağını içerseniz kan damarlarınızın kondisyonunu 4 saat içinde geliştirmiş oluyorsunuz.

Ceviz yağının özellikle endotelyal hücrelerin sağlamlığı için çok faydalı olduğu kanıtlandı.

Bu hücreler kan damarlarını hizalıyor ve damarların esnekliğinde önemli bir rol oynuyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

-Türkiye'de Hızla Yayılan U-ygulamadan Avrupa Vazgeçti Zeka G-eriliğine Yol A-çıyor! *Evinizde Sürekli Sirke Bulundurmanız İçin 15 Neden!* -İlaçları Değil, Yerine Hastalığınız İçin Bunları Tüketmelisiniz- Doktor Baba