Anasayfa
05 Mayıs 2020 ( 23281 izlenme )
Reklamlar

SAĞLIK BAKANI UYARDI

Gece yarısı açıklaması Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye’nin normalleşme takvimini açıklamasının ardındannda Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca, Twitter hesabından bir paylaşım yaptı. 65 yaş ve üstü vatandaşlar amacıyla alınan yeni kararı anımsatan Bakan Koca, “Kalabalık dost grupları, parkta bile olsa, hâlâ sakıncalı” dedi. Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplantısı ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’nin normalleşme takvimini açıklamıştı.
Normalleşmenin mayıs, haziran ve temmuz aylarına yayılacağını ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, 65 yaş üstü vatandaşlara, 10 Mayıs Piyasa günü 4 saat izin verileceğini açıklamıştı. BAKAN KOCA’DAN İLK PAYLAŞIM Normalleşme adımlarının açıklanmasının ardındannda Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca, Twitter hesabından bir paylaşım yaptı. Bakan Koca, şu ifadeleri kullandı:

*Önümüzdeki Piyasa saat 11:00 ile 15:00 arası parklar, sokaklar 65 yaş ve üstü büyüklerimizin. * Kalabalık dost grupları, parkta bile olsa, hâlâ sakıncalı. * Sabrınız amacıyla teşekkür ederim.

Yeni Kısıtlamalar Hakkında Açıklama Yaptı11785 izlenme Dilenci2272 izlenme

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ŞOK Marketler Zincirinin Sahibi Bakın Kim Çıktı BAKAN TARİHİ VERDİ -Her Gün Süzme Peynir Yerseniz Vücudunuza Ne Olur?- Afyon’da küçük bir yol üstü benzincisi, bir de restoranları var ama satışlar zayıf.