Anasayfa
20 Kasım 2023 ( 0 izlenme )
Reklamlar

Şeyma Subaşı ile İzzet Antebi öpüştü mü? İş insanından jet yalanlama geldi

"Mısırlı milyarder Meedo ile boşandıktan sonra adı aşk dedikodularına karışan Şeyma Subaşı, önceki gece bir mekanda iş insanı İzzet Antebi ile eğlenirken öpüştüğü iddialarıyla gündeme geldi. Ancak, basına sızan bu haberlere isyan eden İzzet Antebi, Subaşı ile yan yana gelmediğini belirterek, yasal yollara başvuracağını açıkladı.

Şeyma Subaşı, 2 Mayıs'ta Marekeş'te düzenlenen 2 günlük düğünle Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi ile evlenmiş, ancak eylül ayında tek celsede boşanmıştı. Boşandıktan hemen sonra adı iş insanı Burak Ateş ile anılan Subaşı'nın, önceki akşam bir eğlence mekanında İzzet Antebi ile öpüştüğü iddia edildi. Bu iddianın magazin basınına yansımasının ardından Antebi, sessizliğini bozarak, 'Bahsi geçen kişiyle yan yana bile gelmedim' diyerek haberleri yalanladı.

Antebi, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, 'Hakkımda çıkan haber tüm detaylarıyla gerçek dışıdır. Bahsi geçen kişi ile yan yana bile gelmedim, hatta orada olduğundan haberim yoktu. Bu haberin hiçbir doğruluk payı olmadığını belirtmek isterim. Hukuki olarak gerekli işlemleri başlatacağım. Bu kadar gerçekten uzak bir haberle insanları meşgul etmek ve hayatlarına etki etmek bu kadar kolay olmamalı' dedi."

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Emeklilere yüzde 25 zam kabul edildi Emekliye zamda hesaplar sil baştan! Enflasyon farkı ve refah payı dahil maaş hesabı Doktorlar kalıcı oje hakkında uyardı RTÜK, kadın karakterlerin yakınlaştığı "Jurassic World Kretase Campı" filmi için Netflix'e yaptırım uyguladı.