Anasayfa
06 Mayıs 2023 ( 6 izlenme )
Reklamlar

Show Tv'de Yakında Başlayacak " Maviye Sürgün" Dizisinin Hikayesi Ne?

SHOW TV'de yeni bir dizi başlıyor.

"Mavi Sürgün"...

Yapımcılığını O3 Medya, yapımcılığını Saner Ayar, yönetmenliğini Nezaket Coşkun'un üstlendiği Maviye Sürgün'ün çekimleri Marmaris Selimiye'de devam ediyor.

Başrollerini Caner Cindoruk, Damla Sönmez ve Serkan Altunorak'ın paylaştığı dizide; Onlara Bülent Şakrak, Ayça Erturan, Ruhi Sarı, Gökşen Ateş ve Hakan Salınmış gibi çok değerli oyuncular eşlik ediyor.

Marmaris'in masalsı atmosferinde çekilen afişiyle dikkat çeken "Maviye Sürgün" çok yakında SHOW TV'de izleyiciyle buluşacak.

Maviye Sürgün'ün hikayesi kısaca şöyle;

Soruşturmanın ardından geçici olarak açığa alınan başarılı SAT komandosu Ali (Caner Cindoruk), eşi Ayda'nın talihsiz ve ölümcül hastalık haberiyle çocuklarını ve eşini de yanına aldı; Çamlıkıyı'nda butik otel işleten kayınpederi Salih'in (Hakan Salinmış) yanına taşınır. Taşınmadan kısa bir süre sonra Ayda'nın ölümüyle tüm aile derin bir yas tuttu.

Acıları henüz çok tazeyken bir gece denize açılan Ali, ufukta sürüklenen bir tekne fark eder ve fırtınaya aldırmadan içerideki kadını kurtarır. Kurtardığı gizemli kadının adı Defne'dir (Damla Sönmez). Ali, bir kaza sonucu geçici hafıza kaybı yaşayan ve başına gelenleri hatırlamayan Defne'yi "Tanrı misafiri" olarak otele getirir. Hafızası yavaş yavaş yenilenmeye başlayan Defne gerçek bir dolandırıcıdır.

Geçmişinde terk ettiğini hissettiği Ozan (Serkan Altunorak) ile beklenmedik bir şekilde karşılaşan Defne'nin kendine bir çıkış yolu aramaktan başka çaresi yoktur. Bir zamanlar sadece karaya vuran dalgaların sesinin duyulduğu Çamlıkıyı'nda; Ali, Defne ve Ozan üçgeninde; Geri dönülmez hareketli günler ve tutkulu aşklar ile herkesi kasıp kavuracak sırların ve aile ilişkilerinin yaşanması artık kaçınılmaz.

Intermedia ile NBCU'nun Amerikan TV ağı Telemundo arasındaki anlaşmanın ilk sonucu olan 'Maviye sürgün' çok yakında SHOW TV'de!

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bakan koca vaka tablosuyla ilgili paylaşımda bulundu Müge Anlı Nazmiye Gerçeği Şehitlerden kalanlar Polis Müzesi'nde sergileniyor Yıkmaya çalıştığı duvar sonu oldu.