Anasayfa
14 Ocak 2019 ( 17083 izlenme )
Reklamlar

Tencerede-Kaynat, Her Gece İç,-Sen Uyurken Yağların Erisin

Siz uyurken vücut yağ yakacak. Uykuya geçmeden bir kaç saat önce yemek yemezseniz ve kaynatılmış maydanoz suyunu da zamanında içerseniz, normal zamanların kat kat fazlası oranında vücut yağlar erimeye başlayacaktır.

Maydanoz Suyu İçmek: Vücutta biriken ödeme atmak için mükemmel bir yöntemdir. Bunun haricinde böbrek taşı, idrar yolları enfeksiyonu ve sindirim sistemi hastalıklarına karşı etkilidir.
Maydanoz suyunun yağ yakıcı özelliği, cilde olan faydası, gençleştirici görünüm kazandırması ve parlak bir cilt için kullanılmaktadır. Ayrıca maydanoz suyu karaciğerlerdeki yağlanmayı da etkili şekilde önler. 

Maydanoz Suyu Nasıl Hazırlanır?
Maydanoz sapları ile birlikte yıkanır. Yıkanan maydanozlar ve sapları 2,5 bardak yaklaşık yarım litre suya konur, bu suda kısık ateşte 2-3 dakika kadar kaynatıldıktan sonra ocak kapatılı 10 dakika demlemeye bırakılır.Hazırlanan bu maydanoz suyu ılık olarak günün her saatinde arzuya göre tüketilir. Gece yatmadan 1 saat önce içerseniz zayıflama için daha etkili olacaktır.
Lütfen aileniz ve arkadaşlarınızla bu bilgiyi paylaşın!
Sağlıklı mutlu günler dileriz.Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kadınlarda Kistler ve Tümörlere karşı doğal ilaç ”Abdestsiz nöbet tutmam!” EVİNİZDE BU İLAÇ VARSA HEMEN ATIN.. İşte O Rezil Firmalar