Anasayfa
20 Kasım 2023 ( 1 izlenme )
Reklamlar

Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses çifti, ikiz bebeklerine babalarının isimlerini koyacak

Ünlü çift Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses, 2021 yılında muazzam bir düğünle birbirlerine "evet" dedikten sonra mutlu bir evliliğin keyfini sürdürüyor. Şimdi ise, çift, ikiz bebek beklemenin mutluluğunu yaşıyor. İkilinin bebekleri, babalarının isimleri olan İbrahim ve Sinan adını taşıyacak.

Uzun bir süre aşk yaşayan Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses, evliliklerini özel bir şekilde sürdürüyorlar. Şimdiyse, çiftin aileleri genişleyecek, çünkü ikiz bebekleri dünyaya gelmek üzere. Bebeklerin ocak ayında doğması bekleniyor ve çift, erkek çocuklarına İdo Tatlıses'in babası İbrahim Tatlıses ve Yasemin Şefkatli'nin babası Sinan Şefkatli'nin isimlerini verecek.

Annelik heyecanını yaşayan 31 yaşındaki Yasemin Şefkatli, sosyal medya platformu Instagram üzerinden karnı burnunda pozlarını paylaşarak takipçileriyle mutluluklarını paylaşıyor. Bu güzel süreçte çiftin ailelerinin bir araya gelerek yeni üyelerini karşılamak için sabırsızlandığı belirtiliyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Hasan Can Kaya, Hadise'yle aşk yaşadığını yalanladı Rapçi Sefo Kadın Bir Hayranı Tarafından Tacize Uğradı Hadise, Mauro Icardi ile aşk yaşadığına dair çıkan söylentileri yalanladı. Merkezi yönetim bütçesi haziran ayında 219 milyar açık verdi